Wpis z mikrobloga

@kidi1: Co powiesz na temat poglądu, iż nie należy powstrzymywać samobójców, bo to egoistyczne wpieprzanie się w nie swoje sprawy? Na Wykopie z czymś takim się nieraz spotykam. Ja oczywiście absolutnie się z tym nie zgadzam.
  • Odpowiedz
@kidi1: "gówno mnie to obchodzi" to moja dewiza życiowa.
Gratuluję, że Ty też to odkryłeś.
Zajdziesz daleko, może dalej niż ja.

Pozdrawiam z Australii :)
  • Odpowiedz
@Floyt: Zacząłem częściej używać w myślach frazy "Gówno mnie to obchodzi"


@kidi1:
U mnie odkąd zacząłem wyznawać "xD" moje życie stało się spokojniejsze. Nie denerwuję się już prawie wcale, kiedy spotykają mnie sytuacje stresowe, myślę sobie xD i wszystko staje się prostsze.
Naprawdę polecam ten styl życia. Wcale nie robi ze mnie lenia tylko osobę które nie denerwuje się z dupy
  • Odpowiedz
Dziwie sie ludziom ktorzy targna sie na swoje zycie. Gdybym miał mysli samobojcze wzialbym plecak i ruszyl przed siebie. Zaczalbym szukac sensu życia wedrujac.
  • Odpowiedz
Browar nie pomaga w produkcji serotoniny i innych neuroprzekaźników. Zrób sobie badania neuroprzekaźników i będziesz choć trochę wiedział czego u Ciebie najmniej.
Potem zobacz jak naturalnie to zwiększać (np. serotonina jest związana z melatoniną i jak się używa ekranów po 22 to jest ograniczona produkcja melatoniny więc również serotoniny, przez co przez noc mózg wyprodukuje jej znacznie mniej, co się przyczynia do depresji). Co jeść by odżywiać mózg.
To są małe rzeczy,
  • Odpowiedz
@SZCZURWA: jasne bo to takie proste. Gdybyś miał myśli samobójcze to znaczy że myślałbyś że nic na tym świecie nie ma sensu czyli raczej nie wziąłbyś tego plecaka :/
  • Odpowiedz