Wpis z mikrobloga

@lezkaniebieska: dogaduję bez większych problemów o ile mi nie próbują wmawiać że tylko ich wersja jest prawidłowa, jestem w stanie zaakceptować że ktoś może mieć inne doświadczenia życiowe lub nawet samo podejście pomimo doświadczeń.
  • Odpowiedz
@lezkaniebieska: bardzo mała próba więc trudno powiedzieć - pierwszy był z optymistyczną, drugi z realistyczną, więcej nie ma bo już się raczej wyleczyłem ze związków ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@lezkaniebieska: nie mam 20 lat żeby popadać w takie stany, nigdy mi się to nie zdarzyło, a ostatnio po wielu latach powiedzmy że poszło minimalnie w tym kierunku z czego już się wyplątałem i utwierdziło mnie to jedynie w moim podejściu do którego dokładają się jeszcze pewne specyficzne cechy ułatwiające jego utrzymanie. Nie Ty pierwsza i nie ostatnia mnie tym straszysz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@xetrov: myślisz ,że zakochanie dopada tylko nastolatków? Otóż nie. Tak samo mozna wpaść kiedy ma się o wiele więcej i też może rozum odjąć. Jesteś bardzo pewny swego, a moim zdaniem niewielu rzeczy można być w życiu pewnym. Jak to mówią, jedynie śmierci i podatków ( ͡° ͜ʖ ͡°)

I nie straszę, broń Boże ani nie życzę. Myślę, że to po prostu normalne i wpisane w
  • Odpowiedz
@xetrov: nie podobała czyli również nikogo nie pozadales?

Ja nie neguje tego sapioseksualizmu, a bardziej jego dziwna powszechność. A może modę na niego?

: nie tylko, ale trzeba mieć pewne cechy prowadzące do
  • Odpowiedz
@lezkaniebieska: nie muszę, ale chcę. Staram się nie zdradzać żadnych informacji o sobie w sieci a to co usunąłem to są bardzo wrażliwe informacje dla mnie, między innymi przez to że pisałem to naprawdę serio. Nie wiem czy to ciekawe, na pewno jest to trudne.
  • Odpowiedz