Wpis z mikrobloga

Venomik zaprasza na planszówki, podejście ósme.

Lista posiadanych gier w pierwsyzm komentarzu.

Najchętniej zagram w Too many bones
Ale też chętnie w Pandemię, Terraformację Marsa, Tzolkina, Legendary Marvel czy Not Alone. Ewentualnie coś innego z listy, jeśli ktos będzoe chętny. No i zawsze można wziąć coś swojego.
Wstępny termin to wtorek (15 października), godzina 18. Może być u mnie, może być gdzieś w pubie. Niektóre gry jednak są zbyt duże (Gloomhaven) aby je zabierać, innych po prostu nie chcę wynosić, wiec to kwestia tytułu.

Zasady tłumaczę rzecz jasna, jakiś poczęstunek czy zimne napoje też się dla wszystkich znajdą.

Info dla osób, które grały już u mnie wcześniej: przeprowadziłem się, mieszkam juz bliżej Malty
Info dla osób, które grały już u mnie w Too many bones: tym razem znam całkiem dobrze zasady, nie ta prowizorka co wcześniej.

#poznan #planszowkiwpoznaniu #grybezpradu #venomikzapraszanaplanszowki

Wołam spamlistę z poprzedniego wpisu + nowe zainteresowane osoby. Jeśli ktos nie wie dlaczego jest wołany - ja też nie mam pojecia ;)

@Taiffun @gorzka @Marpop @Limonene @cebulepotargalwiatr @agdybytak @tVoreQ @monika_90 @mudmen @kwasitkoo @Qraape @RubelTransferowy @alyaoo @RubelTransferowy @Intelroman @gg_jap @winster @StefanQ @zojmers: @gg_jap: @Niekumaty_: @LeonMoczydupa: @DrStrange: @ArcherID: @NacpanaKislem: @Kuba__:
  • 56
7 cudów świata: pojedynek,
Alchemicy
Arkham Horror LCG (+ dwie kampanie)
Claustrophobia
Tajniacy
Colt express z paczkami postaci
Decrypto
Descent (druga edycja)
Dominion (Intryga + Przystań)
Pupile podziemii
Eldritch Horror (+ dodatki)
Zaklinacze (+ śmierć w szlamie)
Ucieczka
Ewolucja
Galaxy Trucker
Gra o tron
Gloomhaven
Hellgame
Herbalism
Rój (+ dodatkowe robaczki)
Osadnicy: narodziny imperium
Legendary Marvel (+ kilka dodatków)
Posiadłość szaleństwa (pierwsza edycja + zakazana alchemia)
Neuroshima Hex (+ dodatkowe armie)
Obecność
jaki masz dodatek do Sabotazysty?


@NacpanaKislem: Teoretycznie nie wiem, bo chyba nie grałem - ale Rebel podpowiada, że jest jeden tylko w Polsce :)
A karciankę bierz :)

@venomik: Właściwie to ja w środy na salsę chodzę, więc w sumie w czwartek można w coś zagrać.