Wpis z mikrobloga

#t5poeuropie

Aktualnie przebywam w Prowansji. Och podpasował mi ten region idealnie. Słońce, dużo zieleni i góry, najlepsze dla mnie połączenie. Do tego stare leniwe miasteczka z kamienną zabudową. Dzisiaj jestem w Awinionie zobaczyć pałac papieski i słynny niczym płonący most lazienkowski most św Benedykta. Wczoraj nocowałem w Monsar, później pojechałem do Orange zobaczyć łuk triumfalny i teatr z czasów rzymskich wpisany na listę UNESCO a później zacząłem jeździć po miasteczkach i wsiach.
Pobierz rafal-heros - #t5poeuropie

Aktualnie przebywam w Prowansji. Och podpasował mi ten ...
źródło: comment_Gbp5AVxer6ZlGudf1e4KEjZbSfxWllQ6.jpg
  • 10
@hansclock: nie wiem czy to tylko domena Polaków ale zaobserwowałem trochę ze budowa kampera jest celem sama w sobie. Faceci dodaja ledy w 15 kolorach, plazmy, radia o HiFi w suficie, podświetlenia na zewnątrz itd. później często się okazuje że można znaleźć
Ogłoszenie ,, sprzedaje po jednej podróży bo szykuje większy projekt. Gość siedzi rok w garażu , zamawia części a później jedzie na 2 tygodnie ma wyjazd i buduje coś
@rafal-heros: Dopiero odkryłem tag. Będę obserwował. Może dodaj ich więcej? Może trochę własnych spostrzeżeń związanych z odwiedzanymi przez ciebie miejscami? Chciałbym przeczytać troszkę więcej o rzeczach, których w internecie jest mniej. Luźna opinia. :)
Pozdro, powodzenia.
nie wiem czy to tylko domena Polaków ale zaobserwowałem trochę ze budowa kampera jest celem sama w sobie.


@rafal-heros: Wdaje mi się, że Brytyjczycy mają z tym gorzej. W dodatku jeśli nie mają kampera to przyczepę kempingową. Ogródek to tylko podjazd 2X3 m., samochód stoi na ulicy, a przyczepka cały rok na podjeździe. Zawsze mnie to śmieszy.
@klarkia: sytuacja z dzisiaj w Awinion. Weszłem do restauracji na. Obiad i po chwili słyszę pianino. Myślałem że to utwór z radia ale okazało się że do facet ze szkoły nuzycxnej vis a vis restauracji gra dla swoje kobiety. Był to drugo raz gdy łzy naplynely mi do oczu w czasie tej wycieczki. Piękna chwila. Teraz jestem po kolacji składającej się z sera koziego z bagietka i masłem i winem czerwonym,