Wpis z mikrobloga

Mireczki pomocy! #grafikakomputerowa #grafika3d #rendering #modelowanie3d
Potrzebuję pilnie model 3d/ modele narciarzy!
Robimy filmy w #lumion który jest dość zamknięty... A klient zażyczył sobie narciarzy w filmie z terminem na za tydzień!
Nie mam pojęcia jak to zrobić żeby zaimportować modele z animacją, ani skąd wziąć (najlepiej darmowe) modele narciarzy! Projekt miał formę papierową, ale szef stwierdził że jak mamy ładny model w lumionie to w gratisie dodamy filmik i teraz klient chce w nim narciarzy... ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Inwestycja zbyt duża żebyśmy mogli odmówić
  • 6
@loczyn: Problem w tym że nie mam pojęcia czy taki model zadziała w ogóle. Nie chcemy kupować modelu z którym nie mamy pewności czy uda się coś zrobić czy po imporcie będzie martwym modelem narciarza w pozie T. Nie mam pojęcia czy lumion z automatu przyjmie model, a z tego co czytam, to własne modele w nim są problematyczne.
Klientem jest pośrednio państwo polskie, a projekt koncepcyjny, więc jako mała firma
@Profil_Internetowy: Prawdopodobnie na potrzeby prezentacji docelowej będzie zlecone zrobienie filmu zewnętrznej firmie, ale na potrzeby spełnienia wymogów formalnych potrzebujemy czegoś co będzie narciarzem, żeby nam nie mogli zarzucić że nie zrobiliśmy. :/