Wpis z mikrobloga

#studbaza #wsiz #wsiiz #rzeszow
Kutwa jak czytam na stronie mojej uczelni to "CV" swoich prowadzących to mam wrażenie że chodzę do jakiejś j3banej wylęgarni hipsterów:

Po ciul wykładowcą opisy typu:

- lubię jeździć na desce, rower to moja druga miłość
- zakochałam się w flamenco
- podróżuje po świecie mój ulubiony kierunek to:
- pasjonuje się kuchnią grecką, po pracy gotuje coś nowego.
- Miłośnik gier komputerowy, diablo przeszedłem 20 razy.

Poziom tej uczelni to jest takie dno, że faktycznie każdy debil którego stać na czesne może mieć wyższe wykształcenie - największy błąd jaki zrobiłem w życiu to pójście na tą uczelnie.
  • 21
@desygnat: mnie przyjęli na logistykę po 1 roku (musiałem w trakcie 2 roku nadrobić 1 rok - który mi praktycznie przepisali z pocałowanie w dupę jak zobaczyli indeks AGH), już kończę praktycznie tą żenującą uczelnie. Tyle ludzi u nas odpadło, że ja pi3rdole..- czego nie rozumiem, bo praktycznie poziom jest zerowy - ale jak zsumować "ilość nauki" na semestr to jakieś 5 kartek a4 - reszta to odj3banie projektów, które są
@veldrinn: dokładnie takie podejście mają "wykładowcy" - i tak chodzą ubrani.
Jak rektor / dziekan tej śmiesznej uczelni będzie mi podawał rękę po obronie inżyniera to parsknę mu w twarz.
Zresztą koleś u nas z roku raz powiedział do prowadzącego "a #!$%@? pan" - to ten powiedział "no ale tylko w domu"
Na AGH (czy każdej normalnej uczelni) jak by ktoś coś takiego powiedział to by nie wiedział na czym świat
@Kapitan_d: jak wyglądają egzaminy ?
1. Prowadzący przed egazimen daje ci zagadnienia że będzie jakieś 6 - 12 pytań, z reguły na egzaminie są 3 - 4 pytania.
Jak pisaliśmy test z BHP (który każdy musi zdać) to koleś wyświetlił odpowiedzi na ścianie - i tak jakimś cudem 10 + osób nie zdało

Na AGH do jednego egzaminu jak profesor dawał zagadnienia to tak minimum 100 pytań.
@Kapitan_d: przed egzaminem podają od 6 do 12 pytań z których zostaną wybrane od 3 do 4 pytań do 1 grupy, które trafią się na egzaminie.
Dwie godziny to jak jesteś upośledzony. Opracowanie tych pytań to maks 2 strony a4. Ale jakimś cudem i tak te debile tego nie zdają i rezygnują bo mają 2 warunki.
@samuraj24
Wiedziałem że tam słabo jest ale nie wiedziałem że aż tak :/ a wykładowcy mówisz że nawet się ubierają wszyscy młodzieżowo? I zgrywaja "spoko ludzi"?

"dwie godziny to jak jesteś upośledzony" hahahha xddddd
@Kapitan_d:
Miałem kilkanaście sytuacji żenujących:
1. Mamy czasami takie żenujące spotkania pogadanki z prodziekanem kierunku - typ mówił na wykładzie "które prowadzący was #!$%@? ? Pada naziwsko, o też mnie #!$%@?, ale go za rok #!$%@? bo teraz niemogę"
2. Na zajęciach wiecznie jeden prowadzący nadaje na drugiego.
3. Kilku prowadzących facetów wyglądają jak kuce, w kolczykach i przychodzi ci taki prowadzić zajęcia w koszulce z diablo albo overwatcha z TRACER