Wpis z mikrobloga

@Cinoski: Aż mi się przypomniała historia pedofila, nekrofila, gwałciciela i mordercy 30 paru kobiet w którym się zakochała laska. Pobrali się i mają dziecko ( ͡° ͜ʖ ͡°) Co z tego że typ ma dożywocie i różnica wieku to z 45 lat. Miłość nie wybiera xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 132
@Lebensabschnittpartner: sure... Tylko kobieta potrafi postapic wbrew jakiejkolwiek logice i zwiazac sie z osobnikiem ktory negatywnie wplynie na jej cale zycie i zycie jej dzieci. Tylko kobieta bedzie w stanie skazac sie na zycie w cierpieniu, ponizeniu i ubostwie w imie chwilowego zauroczenia. Ta zacna cecha cecha jest godna podziwu i nalezy ja promowac.
  • Odpowiedz
Aż mi się przypomniała historia pedofila, nekrofila, gwałciciela i mordercy 30 paru kobiet w którym się zakochała laska. Pobrali się i mają dziecko ( ͡° ͜ʖ ͡°) Co z tego że typ ma dożywocie i różnica wieku to z 45 lat. Miłość nie wybiera xD


@maad: Nie wiem kto pozwolił na to, żeby mieli dziecko - niektóre skłonności są dziedziczne.
  • Odpowiedz
@wisdom_generator Oczywiście. I stąd mamy tylu ojców, którzy mają utrudnione kontakty z dziećmi po rozwodzie, bo matka jest zaborczą wariatką. Stąd też piski inceli na wykopie: "a bo niektóre kobiety stosujo przemoc psychiczno". Ale oczywiście znajdzie się taki mirek, co to he he, przecież tylko kobieta podejmuje złe wybory, he he, przecież mężczyzna by się nie zakochał w potencjalnej oprawczyni, albo debilce, nie?
  • Odpowiedz