Wpis z mikrobloga

Dzień dobry, ja chciałem się zapytać was dziennikarze tak na tych Twitterach piszecie, robicie wszystko dziennikarze, którzy popierają opozycję. Co się takiego dzieje, że nikt z was nie ma jaj, żeby upublicznić i nagłośnić sprawę ukradzionych przez pisowskie #!$%@? pięciuset milionów euro. To są pieniądze ukradzione ze Skoku, który pod pozorem tej umowy z p&p investments wróciły do Polski. Dlaczego nikt z was nie robi niczego, żeby tą sprawę nagłośnić. Jak to jest, że na tydzień przed wyborami, ani Wyborcza ani TVN te swoje #!$%@? w kółko powtarzacie z których nic nie wynika, ale to zupełnie nic. Więc warto żeby ktoś się za to wziął no nie może być tak że te #!$%@? pisowskie wyniszczają ludzi. Zobaczcie Michał Lisiecki właściciel Wprostu który pomógł przejąć im władze upubliczniając nagrania z sowy więzienie zarzuty - kryminalista. Falenta który wraz z kontrwywiadem węgierskim zorganizował podsłuchy u Sowy i Przyjaciół - kryminalista. Stonoga, który #!$%@?ł rząd Platformy Obywatelskiej, która kradła na lewo i prawo - kryminalista. Więc zobaczcie nie ma żadnego chętnego, żeby w tej #!$%@? tym #!$%@? dole z Wiejskiej wreszcie chciał coś zmienić i zmienił. Stygmatyzacja ludzi, kryminalizowanie życia ludzi. No przecież tak dalej być nie może. Co wy na tych Twitterach na tym wszystkich robicie. No weźcie to jakoś pomóżcie mi ta sprawę pięciuset eur, pięciuset miliardów euro przepraszam pięciuset milionów euro nagłośnić. To nie może być tak że siedzimy z nosami w dupie, żremy, sramy #!$%@? i pierdzimy, bo pięćset złotych plus dali. No ludzie jak chcecie coś w Polsce zmienić to przestańcie się tych #!$%@?ów z tego Pisu bać. Tych Ziobrów tych Święczkowskich tłustych świń. Świeczkowski ja ci taki dam wycisk po wyborach, że ty #!$%@? będziesz się tłumaczył dzień i noc w prokuraturze. #!$%@? pisowskie, nie bałem się was #!$%@? pisowskie nie boje i nie będę bał rozumiecie #!$%@?? Ile we mnie siły, ile mi ktoś #!$%@? doniesie na was, ile mi da kwitów na was tyle będę #!$%@?ł wszędzie przez każdy kanał przez który mogę. Nienawidzę was #!$%@? i zniszczę was wcześniej czy później. Jaki przyznaj się ludziom, że twój stary to esbek z Opola z Dambonia jest, nad Damboniem mieszkali tylko ludzie, którzy pracowali w jednostce 12-0-1 i w jednostce łączności w Opolu. Przecież ty #!$%@? esbek jesteś ty Jaki. Żałuje jak #!$%@? do dzisiaj, że ci w mordę nie naplułem na tym lotnisku szukałem cię łachu w dupe #!$%@? ty ale nie było cie. Na razie. Ludzie wy się weźcie i coś zmieńcie w tej Polsce #!$%@? nie siedźcie, nie zryjcie, nie pierdźcie, bo po wyborach jak tych #!$%@?ów pedofili z tego Pisu nie odsuniemy to będziemy #!$%@? mieli komisariaty #!$%@? pod domem każdego z nas. I proszę was o to ludzie żebyście się zebrali do kupy, nie pozwólmy tym pisowskim #!$%@? #!$%@? #!$%@? wykolejeńcom pedofilom przejąć Polski #!$%@? na własność. Bo póki co mamy w Polsce zmieniony ustrój bez większości konstytucyjnej. Pozdrawiam na razie. Nie potrafię #!$%@? bez emocji tego na tych #!$%@?ów pedofili pisowskich jak tych #!$%@?ów widzę w telewizji to bym telewizor wyrzucał przez okno. Na razie. Gdzie to się zakończa, bo nawet nie wiem.

#pasta #stonoga #stonog #heheszki
  • Odpowiedz