Wpis z mikrobloga

Mirasy, jaką firmę we #wroclaw polecacie do wstawienia drzwi wejściowych do mieszkania (drzwi, montaż, zabranie starych drzwi)? Dają tych ulotek w skrzynki mnóstwo, ale ani tam strony internetowej, ani cennika itp.
Szukam drzwi raczej z tańszej półki, ale jeszcze bardziej istotne jest żeby firma była legitna i nie czekało się na nich pół roku

#remontujzwykopem #budujzwykopem
  • 9
@KrzyGon: nie pomogę z namiarami, ale trochę mieszkań się nawynajmowałem i zdecydowanie polecam kupić porządne drzwi. Te tańsze słabo izolują akustycznie i termicznie co znacznie obniża komfort mieszkania.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@KrzyGon: ja właśnie zamawiam (co prawda wewnętrzne, ale mają też wejściowe) z dobredrzwi.pl. Mają dobre opinie w necie, ja jestem póki co po podpisaniu umowy i czekam na montaż, ale na razie wygląda to ok
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@KrzyGon: nie polecę firmy, ale mogę Ci zaproponować żebyś przyjechał się do zielonego obi :-D i tam często mają taki box z końcówką serii, drzwiami z wystawy itp. regularnie je widuję, a przeceny typu 500zł zamiast 2000 lub nawet za 50zł jakieś metalowe zewnętrzne