Wpis z mikrobloga

Od jakiegoś czasu robię nadruki na kubki. Właśnie testowałem nowy nośnik na gotowej grafice z Internetu więc mam do rozdania jeden testowy kubek. :) Nadruk ma świetne kolory, ale przy uchu jest trochę niedogrzany, bo tak jak wspomniałem - jest to kubek testowy. Mimo to wygląda naprawdę świetnie. Mój dom jest cały zawalony kubkami #pdk, dlatego też planuję rozdawać je częściej z różnych okazji. Bo lubię, bo mogę, a przy okazji może poszerzę grono klientów na me usługi, bo niedawno wystartowałem z działalnością i jestem tym złodziejem prywaciarzem. ( ͡º ͜ʖ͡º)

Ogłoszenie bezpłatne
Mogę Wam wydrukować wszystko, nawet wszystko!
Ogłoszenie bezpłatne

W loterii biorą udział wszyscy prócz zielonek. Nie ma znaczenia czy mam Cię na czarnej liście - poza tagami politycznymi wojen prowadzić nie musimy. :P

Zwycięzcę wylosuję jutro o północy. Preferuję wysyłkę drogą paczkomatową.

[ #rozdajo | #kubkikatze | #kubki | #kubek | #gwiezdnewojny | #starwars | #grafikakomputerowa | #grafika ]
U.....e - Od jakiegoś czasu robię nadruki na kubki. Właśnie testowałem nowy nośnik na...

źródło: comment_wCsnr5EByn51kxJ6YGS87N0pdFcwDyWd.jpg

Pobierz
  • 31
@UberKatze: zajebista sprawa Mirku. Wiec jeszcze raz powtorz... za darmo? Tak za darmo darmo?

To wezme z 10.

(Ale nie, serio, drukniesz mi ze 2 na prezent? Jakby to zorganizowac, przelewam Ci kase na kubki i grafiki mailem, a Ty kurierem gotowca?)
@UberKatze a na kolorowych kubkach też drukujesz? Bo chciałbym srajacego kota o zachodzie słońca ale na pomarańczowym podkładzie żeby nie było koło ucha białego