Wpis z mikrobloga

#olx #heheszki #januszebiznesu #januszeolx

"Co pare dni tygodni za około 950 na promce.Przykładowo w xtreeme.pl ........Jak by coś i by sie nie sprzedał.To za 900 na czysto biore,bo to już będzie rabat dobry.Allegro potrzebuje bo mam z tego bonus i bon.A to potrzebuje bo składam kompa dla bardzo chorego chłopaka.Dlatego życzę powodzenia z......I proszę się nie gniewać,ale poczekam na coś w okolicach 900 zł.Bardzo proszę jednak zapisać gdzieś mojego maila na boku.Bo gdyby jednak nie udało się sprzedać to jestem naprawdę zainteresowany.Musze tylko dograć zakup procka jednocześnie z zakupem płyty.O nic wiecej nie prosze jak zostawienie tego maila.Bo jak by co to biore go.A sprawa jest poważna z jego chorobą i muszę coś kupić do końca miesiąca."

I jak ja mam odmówić, kiedy to dla bardzo chorego chłopaka...( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 3
@MtEverest pamiętam jak z tydzień temu do mnie pewien gość napisał, cytuję:

"Witam ja........kupie chętnie?????????? Tylko czy targować sie jest sens..... hihi bo nie starcza dobrze...... do konca miesiąca, także zarezerwuje pan dobrze? Aha ok........ W takim razie czekam do widzenia dobrze...."

To wygląda jakby najpierw zapytał się mnie czy kupi (gratis pierdyliard znaków zapytania) potem w sumie sam ze sobą ustalił czy warto się targować czy nie, a na końcu sam
@MtEverest: @Capitan_Autism0: napisałem, że mam chorą matkę, a tak w ogóle to skoro kolega bardzo chory to po co mu najnowszy PC ( ͡° ͜ʖ ͡°)

"Wiem że to idiotyczna sytuacja.Proszę wybaczyć.Ale są sytuacje że się naukowcom nie śniło.Po 8 latach leczenia i pakowania kasy w lekarzy.Kolega ostatni grosz przeznacza na zabawę !!! A że jest uwięziony w domu i zawsze marzył zagrać na ultra w