Wpis z mikrobloga

tak jakby w jego sytuacji pieniądze za repre miały jakiekolwiek znaczenie


@rkore: oczywiście typ któremu odpisałeś jest debilem albo trolluje, ale gra w reprze ma raczej niemały wpływ na wartość medialną i rozpoznawalność Lewego, a co za tym idzie kontrakty sponsorskie, więc też trochę głupotę napisałeś.
  • Odpowiedz
niech uważa, bo za takie teksty go Brzęczek z kadry wywali


@rybsonk: Bardzo chciałbym żeby Brzęczek coś takiego zrobił. Sądzę, że wtedy Bońkowi skończyłyby się argumenty dlaczego go trzymać. Może nawet i siebie by zdymisjonował w przypływie zdrowego rozsądku..
  • Odpowiedz
Gdyby reprezentacja była finansowana bezpośrednio i pośrednio z prywatnych pieniędzy, dla mnie mogą przegrywać 15 do zera z bezludną wyspą i nic mi do tego, ale póki PZPN jest dotowany ze skarbu państwa tudzież z moich i waszych podatków to WYMAGAM aby zap@#$%^&*i na murawie i wygrywali mecze. Za wielokrotne porażki w pracy kazdy z nas zostałby wyrzucony ale tutaj jak w lesie. Jeżeli Lewy gra w reprezentacji by ogarnąć kieszonkowe a
  • Odpowiedz
Bardzo chciałbym żeby Brzęczek coś takiego zrobił. Sądzę, że wtedy Bońkowi skończyłyby się argumenty dlaczego go trzymać. Może nawet i siebie by zdymisjonował w przypływie zdrowego rozsądku..


@fen1x: Już Lewy spowodował tarcia xD Borek wcześniej klepiący po plecach Bońka go skrytykował, Lewy odpowiedział na krytykę, ktoś Lewego dodatkowo obronił. Szambo zaczyna wybijać.
  • Odpowiedz
@XpedobearX: Szkoda, że te nadchodzące mecze będzie im ciężko przegrać, ale jak dla mnie to mogą nawet z grupy nie wyjść bo pod wodzą takiego asa z Rakowa Częstochowa jedyne po co może jechać ta reprezentacja po wyjściu z grupy, to po podobny scenariusz jak na Mistrzostwach Świata. Włączając ewentualnie jeszcze więcej obciachu.
  • Odpowiedz