Wpis z mikrobloga

Swiat jest #!$%@?. Ten kto to wszystko wymyslil musi miec niezle w glowie nasrane.

Bijesz kobiete ona Cie kocha

Oklamujesz kogos to Cie uwielbia

Jestes dobry to krzywdzisz siebie

Mowisz prawde to Cie nienawidza

Cpasz jestes wrakiem

Pijesz dziennie 2 piwa to Ci mowia ze to nie alkoholizm

Zarabiasz uczciwie to Cie okradaja

Dajesz cos od siebie to wykorzystują

A na koniec jak umrzesz to Cie #!$%@? ograbią ze wszystkiego i będą sie o Twoj dorobek klocic

Hieny.


#narkotykizawszespoko
  • 11
@CacyIsBack Dużo w tym prawdy, ale nie ma co popadać w skrajności. Ja mam coraz bardziej wywalone na to, co myślą inni na mój temat i staram się mówić co na prawdę myślę. Uważam, że prawda jest chyba najważniejszą wartością. W stosunku do innych, jak i do siebie. To jedyna droga. Dobrym też lubię być, jednak to nie znaczy, że trzeba się dawać wykorzystywać. Zawsze się znajdzie i tak ktoś, kto cię
@CacyIsBack Wiem, że to tak często funkcjonuje, jednak nie zgadzam się, że tak jest zawsze. Można działać egoistycznie, w sensie odnosić samemu korzyści, jednocześnie czynić dobro innym...
@mindrape: ja Ciebie kocham bardzo i bezinteresownie. Jak kazdego innego czlowieka. Tyle milosci co we mnie ze ja #!$%@?. Ale za cholere nie dam rady wszystkim tego nawet powiedziec, a co dopiero uczynić
@CacyIsBack No na to wygląda¯_(ツ)_/¯

Swoją drogą, ile to razy na fazach takie dziwne rzeczy się dzieją. Na przykład jedna osoba wyartykułuje bliżej nieokreślony dźwięk, a druga dokładnie wie o czym mowa( ͡° ͜ʖ ͡°)