Wpis z mikrobloga

Ale się wkurzyłem. Chce założyć profil zaufany na #wybory #mbank ale niestety mówią żebym poszedł do placówki. Idę do kiosku w reducie w #warszawa mówią ze tylko w biurach. Idę do biura na domaniewskiej to mówią ze jest tylko 5 punktów gdzie mogę potwierdzić swoją tożsamość. Nie ważne ze od 7 lat wpływa na moje konto pensja z moim nazwiskiem. Nie ważne ze miesiąc temu wyrabiałem kartę kredytowa i ze mam wespół w konto z zona ale tożsamość tylko w 5 punktach na zadupiach Warszawy do 19. Ale #kredyt to na pesel wiadome każdy może wziąć. #bankowosc #polska
  • 34
  • Odpowiedz
@wybur: serio trzeba weryfikować tożsamość? Przecież to powinno się dziać przy zakładaniu konta. Wydaje mi się, że gdy zakładałem profil zaufany, to nie musiałem się nigdzie fizycznie weryfikować.
  • Odpowiedz
@wybur: mbank bank widmo, coś kiedyś chciałem u nich załatwić, najbliższa placówka tez w Warszawie(100km bym już jechał), ale zobaczyłem oceny google i stwierdziłem że sobie odpuszczę, to typowy bank wirtualny, można go mieć jako drugi, do rzeczy online, ale do normalnych spraw jednak lepiej mieć klasycznego molocha który ma placówkę w każdej dziurze.
  • Odpowiedz
@Heady1991: wystarczy, o ile głosujesz w miejscu zameldowania. Jeśli chcesz się dopisać do listy wyborców musisz złożyć wniosek w urzędzie lub online. W drugim przypadku trzeba go podpisać profilem zaufanym albo podpisem elektronicznym.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
@wybur: serio trzeba weryfikować tożsamość? Przecież to powinno się dziać przy zakładaniu konta. Wydaje mi się, że gdy zakładałem profil zaufany, to nie musiałem się nigdzie fizycznie weryfikować.

@jedrek018: @wybur: @to_znowu_ja: @darek-jg: Normalnie nie trzeba nigdzie chodzić - z resztą zakładałem tak paru osobom profile przez konto i poszło normalnie, widocznie coś na koncie jest nie tak. @poprostuzyj:
  • Odpowiedz
w urzędzie pocztowym zrobisz.


@modzelem: nie w każdym, w mniejszości nawet
@wybur: Kurcze dziwne, ja potwierdzałem a mBanku osobiście bo mój bank wtedy sam z siebie nie potwierdzał. Myślałem że jak masz tam konto to zakładają że wiedzą kim jesteś...
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@wybur: zależy w jaki sposób zakładałeś konto, jak w placówce to nie powinieneś potrzebować potwierdzać w placowce, jak przelewem to niestety. Łatwiej wtedy po prostu wybrać się do urzędu gminy i tam na miejscu złożyć wniosek
  • Odpowiedz
  • 0
@Kosmaty_wagon_animuszu Klasyka xd najlepiej oczernić. Wyobraź sobie ze wchodzę żeby założyć profil zaufany i wyskakuje komunikat ze muszę potwierdzić swoją tożsamość w placówce czy aż tak trudne jest to do wyobrażenia? Jesteś aż tak ograniczony? Współczuje
  • Odpowiedz