Wpis z mikrobloga

Pierwszy mróz, pierwsze skrobanie szyb i znowu zaskoczyła zima tirowców. Tafle lodu lecące z plandek z każdego tira przede mną i z każdego tira z przeciwka na zakręcie. ITD powinna #!$%@?ć ich takimi mandatami, żeby im się opłacało wynajmować zwyżki, bo znowu powiedzą, że nie w tym kraju infrastruktury żeby to to robić. I dodatkowo powinno się zabierać kretynom prawko i wypalać na czole piętno, że debil i stwarza umyślnie zagrożenie na drodze. #!$%@?łem się, bo jak przy 90km/h spada tafla lodu na szybe za każdym tirem to trudno sie nie #!$%@?ć.

#bekaztransa #gownowpis
  • 6
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Zefir_Zdobywca: jest taki mały problem, że kierowca musi mieć badania wysokościowe a to już pracodawcy broszka. Powinny być rampy na parkingach a to znowu broszka właścicieli parkingów. Nasze prawo nic w tym kierunku nie może nakazać więc każdy robi jak robi. Czyli nic nie robi.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Mintaa: kiedyś była dyskusja kierowców o tym odśnieżaniu i dupa z tego jest. Kierowcy argumentują, że nie mają prawnej możliwości wejść na naczepę bez zabezpieczenia. Większość nawet nie ma takich drabin. Gdyby spadł z naczepy nie dostanie odszkodowania. Starałem się do zweryfikować u kierowców przyjeżdżających do naszej firmy i potwierdzili że nie wejdą na naczepę.
Oczywiście ja nie bronie kierowców bo mnie to wkurza jak jadę za nimi a lód czy