Wpis z mikrobloga

#korposwiat #pracpaza #telewizja #tvn
Wiem że DDTVN to gówno i telewizja to gówno ale leciało do śniadania. W tym gównianym programie był "reportaż" czy aktorzy się odnajdą w korpo. No i aktorka dostała przydział do pokoju gdzie pracowała jakaś laska i jakiś chłop:

1. Miała zrobić "prezentację'
2. dla tej doświadczonej laski największym problemem było to że prezentacja ma brzydkie kolory
3. chłopak kilkał w pusty folder przez cały reportaż
4. Laska ubrana jak by szła robić do burdelu
5. a chłopak ubrany jak by się pomylił i zamiast do przedszkola trafił do korpo.
6. Pracownicy sami nie wiedzieli co robią i jak to "opowiedzieć"

Taka historia poza tematem. Mam 3 znajomych (2 kobiety, 1 mężczyzna) którzy pracują w korpo (kraków i wrocław) - jak się widzieliśmy każdego pytałem co oni robią w tym korpo.
To tak kręcili jakby nie wiedzieli co robią ?

Wy w tych korporacjach faktycznie nie wiecie co robicie ? czy po prostu wam wstyd za to co robicie ? i szukacie na szybko w główkach jakiegoś wytłumaczenia ?

#heheszki
  • 4
@samuraj24

Wy w tych korporacjach faktycznie nie wiecie co robicie ? czy po prostu wam wstyd za to co robicie ? i szukacie na szybko w główkach jakiegoś wytłumaczenia ?

BEZ MŁOTA TO NIE ROBOTA

Tak jak @Wyk_opek napisał, ciężko ludziom spoza branży w kilku prostych słowach wytłumaczyć co dokładnie robię, a bardziej szczegółowo to robi się jeszcze gorzej. Kilka lat pracy w korpo i moja różowa wciąż nie wie dokładnie na