Wpis z mikrobloga

#teczowepaski #wroclaw #depresja

Jakby mi ktoś rok temu powiedział, że będę wczoraj uczestniczył w marszu z niebieskim to bym chyba taką osobę wyśmiał. Rok temu miałem ogromnego doła wynikającego z wielu różnych spraw, a jedną z nich był właśnie brak akceptacji swojej orientacji. Kiedy patrzę jaki postęp poczyniłem w ciągu ostatniego roku przepełnia mnie wielka duma. Nie "z orientacji", nie "z bycia tęczowym", a raczej z tego, że powoli wychodzę na prostą pomimo tego szamba, które się wylewało na mnie przez całe życie i które wciąż się wylewa.

Co prawda powracam do wczorajszego tematu. Ale muszę to napisać, że wczorajszy marsz równości we Wrocławiu wypadł świetnie. Masa ludzi, kilka "kontrmanifestacji" liczących od 1 do 15 osób, brak burd, brak czegokolwiek co jakkolwiek przekraczałoby granice dobrego smaku. Wspaniały widok ludzi machających z okien. Wielu z nich miało już dużo lat na karku i nie podejrzewałbym ich nawet o pozytywne nastawienie do nas. A przeciwnicy? Jedyne co robili to stali i nawet nie stać ich było na przemówienie do mikrofonu tylko puszczali zapętlone kłamstwa o "seksualizacji dzieci" z megafonu.
Jak miałem pozytywne nastawienie przed marszem tak teraz jest ono jeszcze lepsze. Nawet znajomy, który był nieco sceptyczny i pojawił się głównie po to, aby wyrobić zdanie nie zauważył nic co by przemawiało na niekorzyść tego marszu. Pozdrawiam Bartek. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Dziękuję wszystkim, którzy się pojawili oraz tym których fizycznie nie było, ale wspierali nas duchem. Dziękuję tęczowej ekipie z discorda za uświetnienie tego dnia. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Widzimy się za rok. Mam nadzieję, że w jeszcze liczniejszym gronie i bardziej sprzyjającej pogodzie.
CzajnikZniszczenia - #teczowepaski #wroclaw #depresja 

Jakby mi ktoś rok temu powi...

źródło: comment_tqCGc0bgt33p75Wf0ozBppxt39EFrLkB.jpg

Pobierz
  • 136
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@CzajnikZniszczenia: Doskonale cię rozumiem. Tez długi czas nie mogłem się zaakceptować. Prawie się związałem i unieszczęśliwiłem niczego niewinną kobietę. Warto żyć w zgodzie ze sobą. Trzymaj się Miras!
  • Odpowiedz
@CzajnikZniszczenia: traktowany jak śmieć równy wobec prawa Naprawdę cieszę się, że Ci się podobało, tylko jedna sprawa - nie rób z siebie ofiary, a będziesz szczęśliwszy. Btw to nie rozumiem, czemu jest o tym tak głośno. Sprawa dotyczy jakiegoś marginesu społeczeństwa, jakiś 2%(?), a media dają temu tyle atencji. Imo staliście się pożytecznymi idiotami. I to dla prawa i lewa. Jedni was atakują i wami straszą, a drudzy bronią i
  • Odpowiedz
@CzajnikZniszczenia: Ze swoich obserwacji i w sumie z paroma znajomościami z osobami odmiennej płci, jakie przewinęły się w moim życiu znajduję zawsze wspólny mianownik - jesteście wrażliwsi niż inni, może dlatego tyle Was w ogólnopojętej sztuce, bardziej podatni na odtrącenie a do tego dochodzi trudność w akceptacji przez resztę społeczeństwa, ta trudność jest trochę złudna w odbiorze, bo podsycana przez mniejszość. Pamiętaj że większość stanowią normalni ludzie chcący mieć po
  • Odpowiedz
@CzajnikZniszczenia: skoro nie rozumiesz prostego przekazu, to dyskusja jest zbędna. Aż tak się nie zniżę. Radzę popatrzeć szerzej na media, by się przekonać kto w rzeczywistości jest pośmiewiskiem i ślepym zaułkiem w ewolucji ( ͡° ͜ʖ ͡°) oczywiście, że tęczowe żołnierzyki. Możecie stosować wymyślną gimnastykę, ale swojej patologii nie usprawiedliwicie
@VCO1:
  • Odpowiedz
@CzajnikZniszczenia: Statystyki mówią jedno. Wymieracie śmiercią naturalną, a młodych nie przybywa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
No i sporo osób po prostu mądrzeje.
Nie wiem z czego się cieszysz bo historia ludzkości pokazuje że wajha lubi się czasami machnac ze skrajności w drugą skrajnośc, a wy ostro od lat pracujecie żeby powoli obrzydzac ludziom wasze problemy. Zapamiętaj to bo za x lat przyznasz mi rację ( ͡
  • Odpowiedz
@Sagitarius: Mhm.
Pomarzyć możesz. xD
Wszyscy znamy ten przykład z historii kiedy kobiety wywalczyły prawa wyborcze a potem stały się wyśmiewane i dyskryminowane. Tak było.

Przykład zachodu pokazuje że walka już jest dawno z waszej strony przegrana. Tym bardziej, że logicznych argumentów na dyskryminowanie lgbt po prostu nie ma. Są za to zwykłe uprzedzenia i ograniczenie umysłowe.

Obrzydzać nasze problemy? Moim problemem jest brak akceptacji. Skoro obrzydzam ten brak akceptacji
  • Odpowiedz