Wpis z mikrobloga

3/100 - #codziennyprotestprzeciwkotvpnawykopie
Protestuję przeciwko TVP na wykopie, które za pomocą publicznych pieniędzy finansują swoją propagandę na portalu Wykop.pl
Znaleziska z domen TVP często szerzą propagandę, manipulacje i fake newsy.
Również pragnę zaznaczyć, że TVP narusza zasady na Wykopie poprzez manipulacje treścią, konkretnie to "wykopywanie jednej domeny przez konta, których aktywność w serwisie powiązana jest z tą domeną"
4 opłacone konta TVP:
@tvp_info
@regiony
@TYG0DNIK
@info_news
Pozdrawiam i miłego dnia
#neuropa #tvpis #4konserwy #polityka
Lipathor - 3/100 - #codziennyprotestprzeciwkotvpnawykopie
Protestuję przeciwko TVP n...

źródło: comment_CODG8lkBwwMPiA8rcLrTx98z57n4s58a.jpg

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
@Lipathor:

Konta RMF, TVN, Zet etc już są ok? Tylko TVP ble? Hipokryta z ciebie.

Po drugie:
Zawsze możesz sponsorować wypoczek z własnej kieszeni jak ci nie pasuje. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Lipathor: Co za różnica czy vipok połyka fake newsy z TV czy z portali o reptilianach i lechitach, jakość informacji na tym portalu zależy od poziomu umysłowego, intelektualnego jego użytkowników, a póki co jest on bardzo niski, poziom januszy i grażyn
  • Odpowiedz
@NaczelnyWoody: pozbycie się clickbaitów i informacji nieprawdziwych, których nie da się zakopać, trochę by pomogło.

Konta RMF, TVN, Zet etc już są ok? Tylko TVP ble


@ntdc: tak, tylko TVP ble, bo w obecnym kształcie jest partyjnią szczujnią, rozsiewa fake newsy i robi to za nasze pieniądze.
  • Odpowiedz
Przecież pozostałe media są szczujnią opozycji.


@ntdc: Załóż sobie swoje prywatne media i możesz być szczujnią kogo chcesz. A międzyczasie polecam Tobie i innym zwolennikom jaśnie nam panującego PiSu zapoznanie się z Ustawą z dnia 29 grudnia 1992 r. o radiofonii i telewizji. -> LINK a w szczególności z:

art.21.1 - Publiczna radiofonia i telewizja realizuje misję publiczną, oferując, (..) zróżnicowane programy i inne usługi w zakresie informacji, publicystyki, kultury, rozrywki,
  • Odpowiedz
  • 4
@ntdc W sumie ja bym chetnie zobaczyl te ogromne manipulacje w TVP za czasow PO, moglbys podac jakis okres (chociaz 15 wydan wiadomosci z rzedu), najlepiej gdzie byla jakas duza afera z PO gdzie codziennie #!$%@? sie po PiSie i nie wspominalo sie slowem zle o PO?
  • Odpowiedz
  • 2
@ntdc Podalem 15 bo ja zeby wyrobic sobie o czyms opinie nie czytam tylko co inni maja do powiedzenia ale tez sam sprawdzam. I ogladalem przez bite 2 tygodnie wydania wiadomosci dzien w dzien i jest to po prostu obrzydliwe pod katem manipulacji oraz jednostronnosci na rzecz pisu i moze moja pamiec zawodzi, ale mam wrazenie ze za PO wygladalo to duzo lepiej, ale chetnie to zweryfikuje a sam zaoferowales sie ze
  • Odpowiedz