Wpis z mikrobloga

via Android
  • 1
@Student_AWAS nie chcę standardowej bieli jak większość ludzi wybiera. Podoba mi się beton w połączeniu z drewnem. Wiem, że nie każdemu musi się podobać.

@panato dlaczego? Każda uwaga jest dla mnie cenna. Umywalki a'la miski nie wydają się być jakoś trudne do utrzymania czystości
@Heniak: to co mnie wkurzało najbardziej to brak brzegu, na którym możesz coś postawić, po wszystko musisz się bardziej schylać. Pierdoła, ale wkurzuała. Dwa - zawsze się brzeg pochlapał i woda sobie spływała pod spód, syf się robił na dole trochę. Trzy - wygląda to dokładnie jak student wyżej wrzucił.

via Android
  • 0
@panato @Sweet_acc_pr0sa to jest jedyny minus jaki widzę w tym rozwiązaniu, zbierający się brud na mokrej powierzchni, w trudno dostępnym miejscu zaraz przy blacie. Ale dlatego chce wybrać umywalkę, która nie ma za bardzo fikuśnego kształtu i wygodnie będzie można umyć przestrzeń pod nią
via Android
  • 2
@szybki_lopez już nie pamiętam. Wstępny projekt zrobiłem w jakimś darmowym programie z neta. Problemem było to, że był ubogi w tekstury i nie mogłem osiągnąć zadowalającego mnie rezultatu. Aczkolwiek wiedziałem z grubsza co chcę, a to jest praca projektantki z OBI. Szerze polecam tę usługę. Koszt 200zl. Wszystkie elementy projektu są realne i do kupienia. Pomoże Ci nawet jak nie wiesz czego chcesz (;
@Heniak: Pomyśl nad parawanem nawannowym zamiast 1 kawałka szyby, albo dłuższą szybą. Przy wannie 180cm mam parawan 5-częściowy 120cm i dopiero jak jest cały na długość rozłożony, to nie chlapie woda poza wannę. Na Twoim renderze to wygląda jak wanna 180cm + szyba 60cm.
via Android
  • 0
@pykpyk wannę planuję 170cm. Specjalnie chce zrobić jednomodułowy parawan (80cm), żeby uniknąć mechanicznych elementów, które z czasem pod wpływem wody i użytkowania mogą zacząć skrzypieć. Jak Twój parawan się zachowuje?
via Android
  • 0
@Seraphiel to jest komin i plan jest taki, żeby zrobić go tymi samymi płytkami co na podłodze. Może nie jest to widoczne aż tak na tej wizualizacji, ale będzie to samo.