Wpis z mikrobloga

nie chcę standardowej bieli jak większość ludzi wybiera. Podoba mi się beton w połączeniu z drewnem. Wiem, że nie każdemu musi się podobać.


Dlatego wezmę beton i drewnopodobne płytki jak 90% ludzi teraz ¯_(ツ)_/¯

Plus: kibel na przeciwko drzwi z szafką z lustrem nad nim? Słabo. Poza tym zrobienie tego komina ciemniejszego od reszty, tylko go niepotrzebnie uwydatnia i robi z niego wielki, ciemny kloc, w małej łazience. Umywalka tego typu to
  • Odpowiedz
Bardzo podobna do mojej łazienki. Czarny plus szary plus drewno i nablatowa umywalka. Mi moja baaardzo się podoba także polecam to połączenie :)
  • Odpowiedz
@Heniak: 80cm to już tak w miarę ok powinno być. Na renderze ta szyba wyglądała na węższą. Z mechanicznymi połączeniami masz rację - mój parawan, mimo że rozkłada się bez problemu i jeszcze nie skrzypi, to po roku użytkownia delikatnie opadł - czuć, że bardziej opiera się o brzeg wanny niż zaraz po montażu.
  • Odpowiedz
@Heniak: Super wyszło, aczkolwiek jeśli miałbym się przyczepić do czegoś ( ͡° ͜ʖ ͡°)
To płytki wokół wanny. Trochę imitacja drewna i trochę nie pasują do tego stylu surowego - co więcej szybko się znudzą i za 2 lata będzie kicz przy wejściu, trust me been there done that. Całe białe w tym miejscu to byłaby klasa.
  • Odpowiedz