Wpis z mikrobloga

Niektóre #rozowepaski maja jednak nawalone w głowie a #logikarozowychpaskow to #!$%@?. Miałem sytuacje ze jedna różowa próbowała abym pierwszy zagadał i bawił się w te wszystkie pierdy, zanim zorientowałem się o co chodzi ze te spojrzenia to nie przypadek xD i próbowałem trafić moment to minęły dwa tygodnie, po tym jak nic nie zrobiłem to wielki foch i olewanie mnie i ogólnie obraza majestatu. Z tydzień chodziłem zły ale mi przeszło i było spoko bo znałem inne fajniejsze gdzie miałem lepsze stosunki. Przez dwa kolejne miesiące pełna wyjebka aż nagle z dnia na dzień znów zaczela się bawić w idiotyczne podchody i cała otoczkę.

Czy ona chce żebym znowu się #!$%@? i płaszczył?

#logikarozowychpaskow #rozowepaski #gownowpis #podrywajzwykopem
  • 7
@InterferonAlfa_STG: A co tu pytać? Wiem ze trzeba było zagadać i pewnie poleciec schematem czyli krótka gadka, zaprosić gdzieś i tak dalej. Ale mam #!$%@? i mi się nie chce bo aż tak mnie nie interesuje skoro z innymi mam już bardziej uproszczona sprawę. Zreszta związki teraz tez mi nie są na rękę także #!$%@?. A przegrywem nie jestem bo potrafię z nimi rozmawiać i stuleja nie jestem ani tez się