Wpis z mikrobloga

25tego złożyłem wniosek przez obywatel.gov.pl o dopisanie się do spisu wyborców, do dnia dzisiejszego nie mam decyzji, nie wiem jeszcze jaka będzie jej treść, a termin na złożenie tego wniosku mija za 3 dni. Telefon do Urzędu Miasta? "wie Pan co, tyle tych wniosków jest, mamy obsuwy", no kto by pomyślał, że ilość wniosków o dopisanie się do spisu wyborców zwiększa się przed terminem wyborów... tak to bywa z informatyzacją naszego kraju.
#wroclaw #gorzkiezale
  • 12
@Papilon: U mnie przeszło następnego dnia rano, u znajomych w innym mieście też. Nie mam prawa narzekać na informatyzację naszego kraju, pojedynczy przypadek ewidentnie.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Papilon: Wrocław #!$%@? działa po prostu. W urzędzie miasta są niekompetentni ludzie. W zeszłym roku chciałem się dopisać do listy wyborców na stałe to musiałem kilka razy robić, bo raz zaginęło w systemie xD drugi raz pani mi odpisała, że złożyłem zły wniosek, który za trzecim razem przeszedł xDDDDDD
@Papilon: mało kto dostaje odpowiedź. Na wyborach do parlamentu UE było tak samo, nie dostałem odpowiedzi, jednak na miejscu okazało się, że jestem wpisany na listę.
Zadzwoń i się dopytaj. Ja się zameldowałem we Wrocku we wtorek online, UPO dopiero dostałem dzisiaj na maila, ale że jestem niecierpliwy to dzwoniłem do Pani się dowiedzieć jak z moim wnioskiem, byłem już zameldowany. Pani powiedziała, że mają #!$%@? jakich mało ze względu na nadchodzące wybory, że nie mają kiedy odesłać potwierdzenia. Wnioski, wnioski, wnioski... Bo Polaki muszą wszystko na ostatnią chwilę, a później się pieklić, że kolejki, że coś nie
@Papilon ja też dzwoniłam i pani powiedziała, że jak nie wysłali że coś jest nie tak, to będzie ok xD bez decyzji na skrzynce i tak cię dopiszą