Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Ja #!$%@? #!$%@?.
Moi starzy są #!$%@?.
Jestem sobie piwniczakiem 25 lvl, lekka nadwaga ale 194cm here. Nikomu nie wadzę, nie piję, nie palę, #!$%@? nie sprowadzam, tylko nie odnajduję się w społeczeństwie. I co słyszę. Otóż zadaję ból. Ból #!$%@? zadaję. Nic złego nie robię, chodzę jak w zegarku, ale zadaję ból. Zmarnowałem życie bo byłem #!$%@? spełniaczem życzeń. Idź na studia - mgr zrobiony, zrób prawko - prawko zrobione, do domu na obiad a nie na imprezę - piesek meldował się w domu. A teraz #!$%@? zadaję ból bo nie jestem jak dynamiczny syn sąsiadów.
Kocham ich, kocham ich #!$%@?, bo materialnie zajęli się mną na maxa jak na swoje możliwości. Ale psychicznie zabili człowieka.
#przegryw

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla maturzystów
  • 23
@AnonimoweMirkoWyznania: masz 25 lat, powinieneś od dawna wynajmować pokój lub wziąć kawalerkę na kredyt i szukać drugiej połówki, realizować swoje pasje i rozwijać się. Ty zamiast tego siedzisz u rodziców jak ostatni przegryw i się dziwisz, że żadna cię nie chce. Gdzie zaprosiłbyś nowo poznaną kobietę?
LubieżnyMurzyn: Ty tak poważnie? Zmarnowali Ci życie bo Cię na studia wysłali? Prawko kazali zrobić? To są bardzo ważne i potrzebne w życiu rzeczy, które pomagają znaleźć pracę. A pracujesz chociaż w takim wieku? Jeśli nie to się rodzicom nie dziwię że włożyli trud w Twoje wychowanie a Ty siedzisz na tyłku i marnujesz życie. Weź się za siebie lepiej zamiast narzekać na rzeczy, za które powinieneś dziękować.

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
PolnaMarzycielka: Polaczki to bydło. Ja mam taką samą sytuację, w tym #!$%@? ludziom padło na łeb z biedy i #!$%@? szajba z jadu wszędzie i stosunkow chorych do siebie nawzajem. Ja też wszystko co robiłem było zle a jedyne co robiłem to spełnianie zachcianek, a #!$%@? co się puszczały i narobiły bachorów koło 20 są zajebiste, patusy zajebiste xD W Cebulandii człowiekowi się nie chce nawet starać jak nie jest z