Wpis z mikrobloga

Byłam wczoraj na tak fatalnej randce, że tylko plusik poratuje
  • 68
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@wykopowynoob: Niekoniecznie, jakby dobrze zagadał skusilabym się, ale stracił dużo w moich oczach właśnie takim trochę s-----------m trochę, ciężko potem to nadrobić czymkolwiek
  • Odpowiedz
@shnitzel: w tym problem że to i tak nie wypali skoro nie byłaś na niego napalona od początku tylko od łaski "byś się skusiła" ( ͡° ͜ʖ ͡°) Pojawi się jakis chad w twoim typie i tyle by cie widział. Zresztą mi też chyba by się nie chciało spotykać z dziewczyną która nie ma na mnie parcia i przekonywać ją na siłę że jestem tym jedynym
  • Odpowiedz
@wykopowynoob: ale co miałby mnie widzieć jak to relacja fwb miała być a nie coś poważnego ( ͡° ͜ʖ ͡°) widzisz Tobie by się nie chciało a on znow pisał niecały miesiąc temu xD

  • Odpowiedz
@shnitzel: dobra zagalopowałem się, zapomniałem że mowa o fwb a nie ślubie ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°) Kurde aż mi go szkoda jak tak piszesz, siedzi samotny w piwnicy, a dziewczyna jego marzeń w tym czasie skacze na innym bolcu xd
  • Odpowiedz
@wykopowynoob: No właśnie on ma teraz nowa dziewczynę, jest z nią już dłuższy czas, całkiem ładna, na insta tyle zdjec razem i obchodzą każda miesięcznice związku ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
@shnitzel: to zaproponuj mu s--s i jak sie zgodzi wyslij dziewczynie. Niech wie z kim sie zadaje xd
@szantrapa: co do personaliów to się nie zgodzę. Wcale nie musi mieć złych intencji. Też bym wolał nie podawać na pierwszych spotkaniach, bo niby po co. Różowe zdarzają się psycho tak samo jak niebieskie.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@szantrapa: myślałem, że może byłaś zbyt nieśmiała, żeby zapytać, a on jakoś nie wpadł na to, żeby o sobie te rzeczy powiedzieć. No, ale skoro jest, jak piszesz, to dziwny typ i trzymaj go na dystans. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@wykopowynoob: Nie, umówiliśmy się już kiedyś ze niech sobie robi co chce, z mojej strony nic nie wypłynie (ʘʘ) Mi jest to obojętne jak on swoje laski traktuje, nie solidaryzuje się z nimi
  • Odpowiedz
  • 1
@wykopowynoob @TerazMnieWidac: koleś nie chciał mi nawet powiedzieć ile ma tak naprawdę lat, więc trochę się już przeraziłam i zdecydowanie wjedzie już dystans (ʘʘ) nie wiem, być może przesadzam, ale wolę być ostrożniejsza w tej relacji
  • Odpowiedz