Wpis z mikrobloga

nsfw

Zawiera treści NSFW

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@AndzejGolara ogólnie od zawsze na scenie był znany jako joda, jego ksywka jodsen nawiązywała do pierwszego legala "wielkie sny" niestety nie przebił się z tą płytką choć była bardzo dobra, rzeczy które zaczął wydawać jako joda w borze można uznać jako za nowy start, bo już wczesniej w borze też wydał antidotum jako jodsen i płyta też nie siadła.
@magiol: odpaliłem coś mielzkiego właśnie

"Pół sceny wie jak trybi OLIS, to żadna nagroda
Jeśli nie wiesz, zapytaj swoją wytwórnie
Bo nie wejść na OLIS z rapowym legalem to to dopiero jest sukces"

śmiesznie tłumaczy się z tego, ze nikt nie kupuje jego płyt xD

Poza tym zaczepki do raperów na topie, ale nawet przez nich nie usłyszane, bo nie słyszałem, żeby ktokolwiek tracił czas na odpowiadanie mu xD
@malinq ty chyba nie wiesz o co chodzi w tym wersie lol :D mielzky nawiązuje w nim do gości którzy zrobili ledwo złoto i uważają się za królów sceny.

Niezły z ciebie słuchacz rapu skoro w takim kawałku gdzie mielzky pokazuje jak widzi scene widzisz że typ gdzieś się zali o sprzedaż swoich płyt xD

Chyba za dużo mobbyn xD
@magiol: mogłeś wkleić tekst z geniusa, bo to powtarzalne gówno jest asłuchalne, czuje się jakbym był w 2013 roku, a to bynajmniej nie jest klasyk do którego chciałbym wracać
@malinq coś czuje że jesteś gościem który po za nową szkołą nie widzi totalnie nic, a zajawkę z rapu czerpie w momencie kiedy usłyszy wers o dziwkach czy ruchaniu.

Zapewne jesteś gościem który jara się tą całą nową falą #!$%@? raperów a do tego rocznej edycji młodych wilków pałujesz się codziennie o 17.

Dlatego też dalsza dyskusja jest zbędna ;)
@magiol: młode wilki mnie nie nigdy nie interesowały, nawet nie mam pojęcia kto się z nich wywodzi. Wersów o dziwkach i ruchaniu też jakoś nie kocham, chociaż pare razy Kaza przesłuchałem. I tak, wolę nową szkołę niż 'raperów' dla których świat się skończył w 2010.

I nie jaram się całą nową falą #!$%@? raperów, mam swoich faworytów z nowej fali, mam starych graczy których lubię odpalić, ale sugerowanie, że jakieś nołnejmy
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@magiol: no i jako joda też by się nei przyjął na początku. Wydaje mi się, że dużo wyświetleń ma tylko dlatego, że na kanale BOR dodawali w tytule filmu sam tytuł piosenki, bez nazwy artysty. Ludzie myśleli, że to Paluch i ot
@AndzejGolara tyle że joda od początku występował pod ksywką joda, dopiero przed pierwszym legalem zaczął się pojawiać jako jodsen gdzie ksywa miała nawiązywać do jego przyszłego legala - wielkie sny