Wpis z mikrobloga

@niemalipy881: wciśnij to przestanie grzać, tylko będziesz musiał tak stać i trzymać xDDDD Jak kręcisz głowicą to w środku coś się dzieje? Powinien być taki ruchomy element, który chodzi jedną i w druga stronę jak kręcisz. Da się tą głowicę w ogóle zakręcić na 0? Czy blokuje na 2?
@Misza: wstaje po 4, także opcja trzymania tego raczej odpada.
Jak kręcę głowicą nic się nie dzieje. Wydaje mi się, że tu mam problem. Nie da się tego zakręcić na 0 i tu jest właśnie problem. Przed odkręcaniem grzał na maksa 2 h, wyłączał się i na nowo (w mieszkaniu oczywiście ciepło, okna zamknięte).
@Ghuthek: rozumiem, czyli tak naprawdę bez nowego „pokrętła” czy tam głowicy nie wyłącznego tego ustrojstwa?
@niemalipy881: możesz jeszcze spróbować zmniejszyć przepływ. Na zaworze jest to czarne plastikowe pokrętło. na nim są numery, a na mosiądzu powinna być jakaś kreska czy kropka. Jak da radę przekręć na najmniejszy numer.
@Misza: @niemalipy881: Mam tego Oventropa, on nie ma zera. Jego najmniejszą nastawą jest 2, czyli utrzymanie temperatury 16*C. Na 2 przestaje grzać w prawdziwych warunkach, dziś cały dzień siedzę z otwartym oknem i się nie załączył.
W instrukcji zaznaczają że przy zakładaniu głowicy musi być na "5", a po przykręceniu ustawiasz na żądany poziom, może tutaj był jakiś problem, nie była odpowiednio dokręcona i nie wpychała bolca w zaworze.