Wpis z mikrobloga

@WscieknietyWaz kante kupiłem. Miałem sissoko na shadow. I sissoko dobry. Kante daje na drop between defenders ale koleś jest wszędzie. Przecina podania. Wcześniej ruszałem obronę i prostapdle mnie przebijały. Kante latam do środka o powrót i odbiera na shadow dużo. Ogólnie w tej fifie work rate jest bardzo ważny.
@WscieknietyWaz miałem aube wymieniłem na Sona. Jest fenomenalny nie przewraca się bo gram środkiem na get in behind i jak już podam to ucieka obrońcom. Dużo daje 80 podań gdzie w polu karnym jak wpadnę precyzyjnie podaje pod nogę i wykanczam. Jeśli chodzi bo strzały to finezyjne zza 16 to na spokojnie
@WscieknietyWaz 41212(2) i tak gram. Bez skrzydeł. Zawsze grałem skrzydłami ale w tej fifie musisz mieć dobrą obronę. Zostawiam środek pola i gram na dobrego środkowego z dobrym podaniem minimum 85. Wcześniej cisnąłem Eriksenem ale udało się wyrwać w dobrej cenie if de bruyne. Mam problem jak ktoś gra formacją z dwoma cdm wtedy rozciągam formację na 7 pasków
@M82A1: Ja gram tą samą formacją i co próbuje zmienić na jakąś ze skrzydłami (mam Dembele i szkoda mi go marnować na ławce) to się robi mega dziura w środku pola i wracam do 41212(2).