Wpis z mikrobloga

Szybkie rozeznanie wśród fanów tagu #codziennyjohnbercow - ile z Was śledzi tag faktycznie ze względu na Bercowa, a ile po prostu interesuje się parlamentaryzmem i/lub polityką szczebla najwyższego (konstytucyjnego, tj. Monarcha, Parlament, Rząd) Zjednoczonego Królestwa?

Chciałbym stworzyć / znaleźć jakiś tag specjalnie dla tego drugiego, ale jednocześnie nie wiem, na ile ten z Bercowem stał się tutaj niejako synonimem właśnie zainteresowania całą Izbą. Nie wiem więc, czy taki tag byłby czymś nowy, byłby dublem, albo w ogóle nie miał żadnego zainteresowania.

#polityka #wielkabrytania #brexit

Reflektujesz na tag specjalnie pod Izbę Gmin / cały Parlament UK / całą politykę brytyjską?

  • tak - dla całej polityki UK 44.4% (12)
  • tak - dla Parlamentu 11.1% (3)
  • tak - dla Izby Gmin 7.4% (2)
  • nie - tylko Bercow 29.6% (8)
  • nie 7.4% (2)

Oddanych głosów: 27

  • 14
@the_fifth_horseman: ja to doskonale wiem, udzielam się przecież na tagu. Tylko nie wiem czy on zdechnie razem z jego odejściem, więc w razie czego warto mieć alternatywę. Stąd pytanie czy to ma sens i czy po jego odejściu, w ogóle ktoś nadal będzie śledził izbę
@p0lybius: jakbym był przedszkolakiem to nie miałbym konta tutaj od 8lat. Napisałeś ambitny post a potem go sam weryfikujesz swoją przerysowaną ambicją i troską okraszoną wyrażeniem: zdechnie.

Go figure.
@Shewie: a to przepraszam panie dorosły, 8 lat na wykopie, wow. A na Plemionach ile już masz?

Kolego, pytam się ludzi czy są chętni na inny, poszerzony tematycznie tag, czy nie, bo nie wiem nawet, co się stanie z tym węższym. Jak widać, ludzie jednak chętni są. Ty się znowu spinasz bo śmiałem śmieć się zapytać co się stanie z zupełnie innym, a potem przypieprzasz się o tag na wykopie (!)
@p0lybius: jako przedszkolak nie rozumiem twojego gimnazjalnego toku rozumowania więc zalecę ci poprostu stwrzenie swojego tagu autorskiego i publikowanie tam treści skoro zainteresowanie przerosło twoje oczekiwania.
@Shewie stary to nie elektroda, tutaj nie ma zamkniętych tematów. Chyba, że masz dodatkowy chromosom, nie zdziwił bym się gdyby tak było, bo z tego jak prowadzisz rozmowę wynikałoby, że jest to wysece prawdopodobne. I w związku z tym jesteś tu modem, to tak, temat możesz zamknąć.
@minus273: nie wiem po co twoje wywody tutaj bo nie wnoszą nic nowego, następnym razem mnie nie wołaj i nie marnuj mojego czasu. Swoje pouczanie w kwestii kodeksu otwartych for dyskusyjnych pozostaw dla siebie. Nikt z twojej wiedzy i rad nie bedzie korzystał tutaj.