Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Elo mam te kilka kanałów dodawanych do Internetu w #upc I koncentryka podłączonego do tv. Podczas konfiguracji powinienem wybrać kanaly dvb-t czy dvb-c? Po wyborze dvb-c prosi o wybór częstotliwości operatora i identyfikator sieci I nie za bardzo wiem co podać #philips
  • 18
@dies-irae: źle masz. Podpiąłeś pod gniazdo satelitarne. Musisz do tego z prawej strony. Do tego musisz się zaopatrzyć w odpowiednią końcówkę na kabel antenowy. Technik powinien ją zamontować. Możesz teraz albo się reklamować u UPC, albo skoczyć do sklepu i za dwa złote kupić sobie sam
Cześć,
mam ten sam problem - Philips i UPC. Podczas wyszukiwania kanałów prosi mnie o podanie częstotliwości dając mi pole tylko na 5 cyfr. Zdjęcie w załączniku. UPC ma jednak częstotliwości sześciocyfrowe - o 1 cyfrę więcej. Dla mojego regionu to "554000" [KHz]. Próbowałem wpisać zgodnie z wcześniejszą sugestią @maly38 wartość w MHz, tj. "005 54" (miejsce spacji tożsame z tym co mam na TV), ale od razu daje mi komunikat "nieprawidłowa
rafal_st - Cześć,
mam ten sam problem - Philips i UPC. Podczas wyszukiwania kanałów ...

źródło: comment_xFpU7g3GJo3xajBSejXgMjqmE30GvLS0.jpg

Pobierz
@maly38 - pewności nie mam. Technik parę dni temu mi wszystko podłączał, ale nie sprawdzał czy sygnał jest, bo nie miałem jeszcze telewizora. Jest jakiś prosty sposób na sprawdzenie czy mam sygnał?
Chciałbym tylko zamknąć temat. Przyszedł technik UPC i rzeczywiście nie miałem sygnału na kablu. Model telewizora to PUS7304, czyli model z zeszłego roku.

Dla kolejnych osób z podobnym problemem: myląca może być liczba cyfr przy wpisywaniu częstotliwości w tym Philips (z Android TV). Dla mojego województwa to "554 000" KHz, a ten model telewizora prosi o częstotliwość pięciocyfrową. Należy wtedy wpisać "554 00" - czyli usuwamy ostatnią cyfrę. W UPC z tego