Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Elo mam te kilka kanałów dodawanych do Internetu w #upc I koncentryka podłączonego do tv. Podczas konfiguracji powinienem wybrać kanaly dvb-t czy dvb-c? Po wyborze dvb-c prosi o wybór częstotliwości operatora i identyfikator sieci I nie za bardzo wiem co podać #philips
  • 18
  • Odpowiedz
@dies-irae: źle masz. Podpiąłeś pod gniazdo satelitarne. Musisz do tego z prawej strony. Do tego musisz się zaopatrzyć w odpowiednią końcówkę na kabel antenowy. Technik powinien ją zamontować. Możesz teraz albo się reklamować u UPC, albo skoczyć do sklepu i za dwa złote kupić sobie sam
  • Odpowiedz
Cześć,
mam ten sam problem - Philips i UPC. Podczas wyszukiwania kanałów prosi mnie o podanie częstotliwości dając mi pole tylko na 5 cyfr. Zdjęcie w załączniku. UPC ma jednak częstotliwości sześciocyfrowe - o 1 cyfrę więcej. Dla mojego regionu to "554000" [KHz]. Próbowałem wpisać zgodnie z wcześniejszą sugestią @maly38 wartość w MHz, tj. "005 54" (miejsce spacji tożsame z tym co mam na TV), ale od razu daje mi komunikat "nieprawidłowa
rafal_st - Cześć,
mam ten sam problem - Philips i UPC. Podczas wyszukiwania kanałów ...

źródło: comment_xFpU7g3GJo3xajBSejXgMjqmE30GvLS0.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@maly38 - pewności nie mam. Technik parę dni temu mi wszystko podłączał, ale nie sprawdzał czy sygnał jest, bo nie miałem jeszcze telewizora. Jest jakiś prosty sposób na sprawdzenie czy mam sygnał?
  • Odpowiedz
Chciałbym tylko zamknąć temat. Przyszedł technik UPC i rzeczywiście nie miałem sygnału na kablu. Model telewizora to PUS7304, czyli model z zeszłego roku.

Dla kolejnych osób z podobnym problemem: myląca może być liczba cyfr przy wpisywaniu częstotliwości w tym Philips (z Android TV). Dla mojego województwa to "554 000" KHz, a ten model telewizora prosi o częstotliwość pięciocyfrową. Należy wtedy wpisać "554 00" - czyli usuwamy ostatnią cyfrę. W UPC z tego
  • Odpowiedz