Wpis z mikrobloga

Aktualizuje wpis z utrudnieniami w #bialystok

Od dziś do niedzieli włącznie zamknięte jest skrzyżowanie al. JPII/NSZ/al. Niepodległości. Dojazd do Makro/McDonalds/Volvo itd. odbywa się poprzez Leśną Dolinę i las Bacieczkowski ulicą Bacieczki.

UWAGA! Jutro w godzinach 9:15 - 10:00 ulicami Niska, Sikorskiego, Batalionów Chłopskich, Armii Krajowej, Bacieczki, Boboli (do kościoła przy Boboli) przejdzie marsz uczniów pobliskiej szkoły nr 49. Drugi marsz będzie w godz 10:50 - 11:20 ulicami Boboli, Bacieczki, Armii Krajowej (powrót do SP49).

Podczas marszu objazd przez ul. Bacieczki również będzie zablokowany.

Barrrdzo dobre decyzje nasz UM wydaje na blokadę objazdu w trakcie zamknięcia Trasy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Inne utrudnienia dziś i jutro:
1. w godz 9-15 regulacja studni kanalizacji deszczowej na ul. Sosabowskiego (od Wasilkowskiej do Piastowskiej), rondzie przy ul. Wasilkowskiej, Sulika (od Ofiar Majdanka do Dolistowskiej), Andersa (pod rondem z Wasilkowską). Będą zwężenia do jednego pasa ruchu
2. dziś planowo kończą się zwężenia na otwartym odcinku al. Niepodległości w kierunku Kleosina związane z poprawkami usterek.

BKM otworzył dodatkowy punkt do przedłużania zniżek studenckich w akademiku Beta PB.

Przy okazji ciekawostka, mało osób o tym wie. W Białymstoku działa platforma Citty, na której można zgłaszać różne uwagi. Muszę powiedzieć, że zgłaszałem błędy w oznakowaniu/organizacji ruchu lub zieleń zasłaniającą znaki drogowe lub widoczność rowerzystów na DDR i ZDM zawsze reagował wzorowo. Nawet na przepalone żarówki w latarniach dość szybko przyjeżdżają. Na zgłoszenia do BKM szkoda czasu, w ogóle nie reagują  ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Mirkolista do wołania w znajduje się w pierwszym komentarzu.
klotz - Aktualizuje wpis z utrudnieniami w #bialystok

Od dziś do niedzieli włączni...

źródło: comment_B1pIb2cgOPamxxN5eEAbCV5HfKbSud96.jpg

Pobierz
  • 6
przejdzie marsz uczniów pobliskiej szkoły nr 49


@klotz: a ten marsz to w jakiejs intencji? :)

lub zieleń zasłaniającą znaki drogowe


O, dzieki. teraz to juz po ptakach, ale trzeba bedzie za rok zglosic miejsca gdzie te łąki na pasach zieleni miedzy jezdniami zaslaniaja widok. Np Popieluszki, nawrotka przed rondem z Sikorskiego: jak sie stoi w nawrotce przez rosnące kwiaty w ogole nie bylo widac czy sie komus wyjezdza na dzwona
@konradk: na Piastowskiej podobnie, mówię o nawrotce przy wyjeździe z Lidla na Nowowarszawskiej. Ale fakt, też rzuciło mi się w oczy, że za bogato tych słoneczników nasadzilil

Chyba święto szkoły
@klotz tak z ciekawości się zapytam jeżeli można wiedzieć.
Te cotygodniowe spisy utrudnień w ruchu to część Twojej pracy czy "mam dziwne hobby i tak nie zrozumiesz"?
@KanapkaPL: Raczej dziwne hobby ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie mam nic z um wspólnego, zajmuje się czymś zupełnie innym. Edytuje trochę mapę w Waze więc przy okazji edytowania śledze komunikaty co do zmian organizacji ruchu i przy okazji czasem tworzę wpis tutaj.