Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
Mirki mam #garmin
Dzisiaj zrobiłem pierwszy trening.
Wchodzę na telefon chce się popodniecać wykresami a tu kurde jakieś kroki czy tętno pokazuje w zakładce mój dzień.
Telefon jest sparowany.

Gdzie w telefonie szukać mojego treningu?
#bieganie
  • 20
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@oldgamesfan: ale sychronizowalem bo w mój dzień wyświetla mi że zrobiłem 10500 kroków.
A na telefonie pokazuje z biegu 7500.
Tylko nie widzę typowo biegowych informacji typu tempo czy kadencja
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@CzakNorris: @patrol798:
Wchodzę w zegarek historia - aktywność-dzis
I mam dystans czas kadencję itd.

Wchodzę w aktywności i pokazuje że nie ma danych.
Wchodzę w kalendarz a tam są tylko kroki i tętno.

Tak mi się przypomniało: zegarek mi pikal co 30 sekund i informował że teraz chód a teraz bieg. Może to jest przyczyna?
  • Odpowiedz
@Sl_w_k_1: Jeśli jest poprawnie sparowany i appka Garmin Connect nie wywala Ci errora zadnego jak recznie klikniesz, ze chcesz synchronizacje, to nie mam pojecia co moze byc nie tak.

Moze kablem do PC'ta zegarek podlacz i aktualizacje firmware i aplikacji w samym zegarku zrob?
GPS poprawnie fixa zlapal? Moze dlatego masz tylko kroki i tetno, a nie trase/tempo.
  • Odpowiedz
@Sl_w_k_1 podejrzewam, że nie zapisałeś treningu.
Po skończonej aktywności wyświetla kontynuuj lub odrzuć albo zapisz.

Zacznij od tego aby zdefiniować swoje treningi, tzn w apce lub na stronie wchodzisz w trening - ćwiczenia i tworzysz schemat treningu, wysyłasz na zegarek a później jak biegasz to startujesz go z menu treningów.
  • Odpowiedz
@nohtyp_: nie
jeszcze lepsze jest to że kalendarzu w telefonie mam kroki i wagę
a jak zalogowałem się przez komputer to w kalendarzu mam tylko wagę bez kroków
a na zegarku mam wszystko
popołudniu pójdę zrobić "trening" zobaczymy co się stanie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Sl_w_k_1: a na pewno wybrałeś 'Run' przy aktywności? Czy tam 'Bieganie' jak polski ustawiłeś. Bo dziwi mnie, ,e co 30s Ci coś pukało.

U mnie zegarek rejestrował i zapisywał aktywności od razu po wyjęciu z pudełka.

Po otwarciu aplikacji w telefonie kliknij w ikonę swojego 'avatara' i w zakładce 'Aktywnosci' powinieneś mieć te treningi (pod odznakami)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Sl_w_k_1: co nie zmienia faktu, że i tak powinno ją gdzieś pokazać. Sprawdź dokładnie co włączyłeś i popatrz w Googlach o co biega
  • Odpowiedz