Wpis z mikrobloga

#ghostreconbreakpoint #gry
Pograłem w betę chwilkę i jakoś mnie nie grałem(grałem ostatniego dnia, kilka godzin)
Widać że gra idzie bardziej w stronę co-op, ale ja wolę sobie pograć sam, szkoda ze mniej takich gierek singlowych(znaczy ta jest też singlowa, ale balans jest przesunięty w stronę co-opu) + nie lubię jak się dzieje w przyszłości, nie mogę się wczuć, szczególnie w te P o t ę ż n e drony i ich n i e s a m o w i t e funkcje. Mam nadzieję że to tylko przez to że nie zdążyłem ogarnąć ustawień/balansu perków/odblokowywania brońek, może w finalnej wersji będą trudniejsze do zdobycia/upgradowania(plus mniej kasy).
Teraz jak o tym myślę, to jednak problem lezy też po mojej stronie, nie mam znajomych grających, a nienawidzę grać z nieznajomymi.
RabarbarDwurolexowy - #ghostreconbreakpoint #gry
Pograłem w betę chwilkę i jakoś mni...

źródło: comment_4T0rXvabf46CZuum4OthEsCmkjSXQA0E.jpg

Pobierz
  • 1
@RabarbarDwurolexowy: xD Poprzednia część była BARDZIEJ nastawiona na co-op, bo miałeś towarzyszy czy chciałeś czy nie, tamta gra po prostu była projektowana do gry z innymi ludźmi i widać to było jak AI nieudolnie próbowała się skradać i jednocześnie właziła na przeciwników. Opcja wyłączenia towarzyszy pojawiła się dwa lata później i była niezbalansowana (brak strzałów synchronicznych, brak autowskrzeszenia).

Breakpoint ma inną narrację: jesteś sam za linią wroga, co-op jest tylko jak