Wpis z mikrobloga

  • 733
Wiecie, że w #ikea w #gdansk jest kawiarnia? Zapraszam. 10-19. Jestem dziś, 7go, 9go, 14go, 21go i 28go. (W pozostałe dni siedzę na klopsach. xD Tam nie zapraszam.) Nie zrobię wam tęczowego latte i nawet nie wyrzucą mnie z pracy. Można mnie poznać po imieniu na koszulce i po twarzy damskiego przegrywa, zwanego ostatnio jesieniarą.
#pracbaza #takskonczylamstudiawyzsze #pracawikea
iniacz - Wiecie, że w #ikea w #gdansk jest kawiarnia? Zapraszam. 10-19. Jestem dziś, ...

źródło: comment_rkN3MCY42oRkAelAYLGBd2GM9Oy53WJ5.jpg

Pobierz
  • 169
  • Odpowiedz
@Pangia: W twarz może nic nie powiedzą, ale narobią fotek z przyczajki i będą wrzucać na mirko, obsmarowując każdy defekt. "Haha patrzcie, włos jej odstaje xDDxd I pryszcza ma na czole fuu w ogóle o sekundę za krótko się uśmiechała, p0lka". Ja bym nie ryzykowała :D
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@lastro rysowanie to sens mojego życia ¯_(ツ)_/¯
@AveDriver zapraszam!
@yorrick o #!$%@? przepraszam, no nie mam, nie noszę, nie pomyślałam o tym robiąc zdjęcie, bo to mój naturalny stan rzeczy, biust nigdy nie wyrósł
@karygodnykartofel hotdogi na dole na bistro :)
@jalop no na kasie w restauracji, skrót słowny
@Thexil coś jeszcze kiedyś gdzieś wrzucę w coś...
@salsecon może tak być, ale to nie są
  • Odpowiedz
rysowanie to sens mojego życia ¯\(ツ)/¯


@iniacz: No to se bedziesz dalej rysowac po robocie, chyba ze ci sie sens zmieni, ale jesli sie zmieni, to co
  • Odpowiedz
W internecie to każdy pyskaty, a twarzą w twarz to za #!$%@? pyska nie otworzy.


@Pangia: gęby może nie otworzy, ale kilka stalkerów na pewno się znajdzie
  • Odpowiedz
@iniacz nie no spoko cycek nie ma za co przepraszać ;)

Btw nie czujesz się dziwnie jak Ci to napisałem?:D niby w żartach ale wiem, że wy różowe nie przepadacie za takimi tekstami:p
  • Odpowiedz