Wpis z mikrobloga

  • 733
Wiecie, że w #ikea w #gdansk jest kawiarnia? Zapraszam. 10-19. Jestem dziś, 7go, 9go, 14go, 21go i 28go. (W pozostałe dni siedzę na klopsach. xD Tam nie zapraszam.) Nie zrobię wam tęczowego latte i nawet nie wyrzucą mnie z pracy. Można mnie poznać po imieniu na koszulce i po twarzy damskiego przegrywa, zwanego ostatnio jesieniarą.
#pracbaza #takskonczylamstudiawyzsze #pracawikea
iniacz - Wiecie, że w #ikea w #gdansk jest kawiarnia? Zapraszam. 10-19. Jestem dziś, ...

źródło: comment_rkN3MCY42oRkAelAYLGBd2GM9Oy53WJ5.jpg

Pobierz
  • 169
  • Odpowiedz
@iniacz: swoją drogą macie jakieś zewnętrzne szkolenia do obsługi tych maszyn? Widziałem w Holandii, że również robią kawy na zwykłych kolbówkach, nawet nieźle sobie obsługa radziła jak na sieciówkę.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@mirek_januszy Gosia jest kierownikiem. Nie wiedziałam, że Łódź :)
@Nusa wbijaj!
@panato jest to korpo, mam Multisporta i Medicover. I dodatek na pranie.
@sailor_73 Ina. Mówią Inka, Inusia, Inek, Inozaur, Inusiownik, Iniacz, Inator, In. Co do dystansu, to #acomamplakac
@lastro samo to nie, ja jeszcze pracuje jako ilustrator, za rysunki biorę więcej godzinowo, ale robię ich mniej godzin w miesiącu, nie wiem czy wyraziłam się jasno. Przykład: w sierpniu miałam nadgodziny w Ikei, bo był sezon i 4 dniowe zlecenie scenograficzne, dostałam 2500 z Ikei i 900 za scenografie. Teraz mam pół więc będę miała z 1500 z Ikei i mam nagrane ilustracje do planszówki za 1500 na październik. We wrześniu biedowałam i remontowalam zalane mieszkanie. Ojc, rozpisalam się. Ale lubię jak ktoś szczerze mówi o jakie, więc też się
  • Odpowiedz
bo nie jestem na tyle silna mózgiem, żeby po pracy kreatywnej jeszcze rysować. Nie umiem być kreatywna na cały etat


@iniacz: No a kto ci każe rysować po pracy?
  • Odpowiedz