Wpis z mikrobloga

@Jrv20: Będzie wyglądało jakby to był twój pierwszy zegarek z komunii, i nie masz innego bardziej pasującego.
Wziąłbym raczej coś z bransoletą, i lekko bardziej agresywnego z wyglądu wtedy będzie pasowac i do luźnych ciuchów i do korpo.
  • Odpowiedz
@Jrv20 nie bedzie pasował do luźniejszych ciuchów. Kup sobie dwa, jeden do korpo, drugi do bluzy. Ja tak zrobilem i nie boje sie ze machne gdzies reka i rozwale wypukłe szkielko w korpo zegarku tylko mam zegarek w sportowym stylu do T-Shirtow i bluz z bezelem ktory przyjmuje obrazenia bez szwanku
  • Odpowiedz
@Jrv20: to klasyczny zegarek z bardzo elegancką, pasującą do garnituru, białą tarczą.
Do koszuli i na co dzień jak najbardziej, ale to zdecydowanie elegancki typ zegarka.
  • Odpowiedz
Kup co Ci się podoba. Rozłóż to na lata ale kup co innego do tshirtu na weekend i co innego pod mankiet. Będziesz miał więcej funu i lepiej wyglądał.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@Jrv20: jeśli na domówki chodzisz lepiej ubrany niż w dres i rozciągnięty t-shirt to będzie ok. też miałem takie rozkminy jak szukałem pierwszego zegarka, przeszło mi i zakładam taki zegarek na jaki mam ochotę chyba że wybitnie nie pasuje (a ten co wkleiles jest raczej z gatunku co pasuje do większości). 90% społeczeństwa ma po jednym zegarku który nie pasuje do absolutnie niczego, i ma w głębokim poważaniu czy twój do
  • Odpowiedz