Wpis z mikrobloga

Patrzycie na kolejny post na tagu, widzicie zdjęcie z dwoma, przeoranymi zapachami jak panie z portalu na r i sobie myślicie ble...znowu to samo...ile razy można maglować to samo.
No i racja, tylko dla mnie to nie jest to samo!
Nie tym razem ( ͡º ͜ʖ͡º)
Wrzucałem już tutaj przeróżne unikaty - większe, bądź mniejsze i pewnie o tym nie wiecie, ale z racji, że rozrósł nam się tag przez ostatnie dwa lata bardzo dużo i rozbiórki sypią się jak z rękawa, to postanowiłem wypełnić w pewien sposób wolne miejsce, pomiędzy najpopularniejszymi perfumami i tymi niszowymi.
Postanowiłem to zrobić wyszukując unikaty, absolutne nowości i mniej popularne perfumy.
Jak zwykle wykładam na to własne pieniądze, nie oczekując, że ktokolwiek będzie chciał coś z nich i tym razem nie będzie tego "zmartwienia", bo akurat te zostaną nie tknięte wykopowym mieczem rozbiórek ( ͡ ͜ʖ ͡)

Beznadziejny, przydługi wstęp :D
Na jeden zapach polowałem bardzo długi czas, drugi to jest kwestia przypadku.

Chanel - Bleu de Chanel każdy z Was zna, bądź kojarzy.
Tak samo, jak kojarzycie reformulacje które są nieodzowną częścią tego jakby nie patrzeć dużego biznesu.
Polowałem na niego długi czas, serio bardzo długo.
Na eBayu wisi jedna flaszka 150ml w USA za 1500zł - cena kosmiczna.
Jakby dodać ewentualnie to co smutni panowie mogli by dodać jeszcze do przesyłki, to cena robi się już absolutnie absurdalna.
Pierwsza formuła zapachu która została już wspominana przez @KaraczenMasta (tak, czytam Twój każdy wpis z autorskiego tagu, chociaż rzadko się wypowiadam ( ͡° ͜ʖ ͡°)) i przez @dr_love.
Można o nim powiedzieć wiele, ale dla mnie, to właśnie ten Chanel zostanie znakiem nowoczesnego perfumiarstwia (nie Sauvage), który będzie wspominany z dużą sympatią.
Obecne perfumiarstwo zmienia się i idzie w bardziej słodką stronę i już teraz można mówić o BdC, jako kamieniu milowym drugiej dekady XXI wieku.
Cieszę się, że w końcu go mam :)

Drugiego ziomka dobrze znacie i kupiłem go absolutnie przypadkowo sprawdzając ile kosztuje Dior - Homme Parfum na allegro.
Nie zastanawiałem się długo i postanowiłem, że będzie trzeba jeść gruz i tyle ( ͡º ͜ʖ͡º)
O tyle, trudno, że zbiegło się to z kupnem Chanel.
Pierwsza formuła zapachu, która rzeczywiście różni się od tych obecnych.
Jest bardziej gęsta, bardziej soczyście agarowa i irysowa, a parametry z pewnością będą bardzo zacne.
Napisałem do Diora odnośnie wycofania tego zapachu i z ciekawością oczekuję na ich odpowiedź :)
Od ich odpowiedzi będzie zależało to, czy będę trzymał swoje trzy flaszki, czy jedna pójdzie na sale :P

Teraz przyszła pora na małe polowanie, co do innych perfum….huhu!
No i to by było na tyle!

Uprzedzając pytania, to nie odlewam z tych dwóch - nie tym razem, przepraszam ()

Ale....!
Zostało mi jeszcze trochę perfum do rozlania xD
Kończę z rozlewaniem w tym roku (na 99%) potem wrzucę posta jeszcze :)

#perfumy #scentlife
dradziak - Patrzycie na kolejny post na tagu, widzicie zdjęcie z dwoma, przeoranymi z...

źródło: comment_NCqai6BSG8Fe0qB3cOY9MLPXfqVAO2jd.jpg

Pobierz
  • 4
@Delus
Uuuuu...Pan z providentu xD
Właśnie sobie wyobraziłem, jakby to wyglądało, gdyby ktoś pracował w takich szybkich pożyczkach gotówkowych i namawiał na kupowanie w rozbiórkach :D
Ale zło!