Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki takie pytanie, chciałbym sie przerzucić z normalnych fajek na e papierosa, ale boje się że sobię nie poradzę z tym wszystkim jakieś grzałki drippery czy inne gówna xD Łatwo jest cos #!$%@?ć w takim e papierosie? Na początek upatrzyłem sobie vape pena nie wiem czy to dobry wybór, ale w miarę tani. Na ile wam wystarcza taka butelka 5ml? Normalnie to nie palilem jakoś często, raczej okazjonalnie i paczka na tydzień mi spokojnie wystarczała, czasem na dłużej.
#epapierosy #papierosy

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie - bogata oferta przez cały rok
  • 7
@AnonimoweMirkoWyznania: Bujnij się kolego do jakiekogolwiek sklepu stacjonarnego z e-papierosami (polecam nie wyspę w centrum handlowym tylko osobny sklep), na pewno Ci dobrze doradzą a całość jest bardzo prosta w obsłudze i użytkowaniu.
- urządzenie - ja mam Joytech Ego Aio już 3 rok i bez problemowo mimo wielu upadków i kolizji.
- liquid - 10 ml buteleczka mi starczy na około 2-3 dni, ale wszystko zależy od tego ile palisz
Wszystko zależy od mocy jaką stosujesz. Jak zaczynałem rzucanie zwykłych - miałem 18 mg nikotyny. Szło mi około 3 ml dziennie. Teraz po 3 latach jestem na 8 mg i idzie około 2 ml na dzień. Jeszcze tym bardziej jak sam zacząłem kupować i robić mieszankę to wychodzi mi około 45 zł za 110 ml liquidu.
Na pewno na początku idzie więcej - nie musisz ruszać tyłka z biura czy kanapy żeby
@AnonimoweMirkoWyznania: miałem boxy to szło mi 10-20ml dziennie, przeszedłem na sticka to schodziło ~10ml/dzień, aktualnie korzystam ze Smok Nord Pod i polecam 10ml/2-3dni
jak chcesz mogę CI w dobrej cenie sprzedać 2x Vaptio Solo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
sam robię płyny i koszt <30pln za 100ml