Wpis z mikrobloga

@Zajf: @kj5: Akurat tutaj to są korki przez 2 linie kolejowe, które krzyżują się między Kuźnikami a Nowym Dworem ;). Pociągi jeżdżą tam często (co 10-20 min), przez to zamykane są szlabany na Kołobrzeskiej, Koszalińskiej, Hermanowskiej i Strzegomskiej (koło Factory). No i cały zachód Wrocławia, oraz te wszystkie Środy Śląskie I Miękinie prą do roboty i szkoły. I dlatego koras. A buspasów żadnych nowych nie ma, niestety ;(
@kj5: Ja jeżdżę tam codziennie, bo mieszkam centralnie pośrodku tego screena i odwożę dzieci do przedszkola, mam doskonale rozkminione dlaczego i gdzie są korki i nawet wiem jak je ominąć. Ja jedziesz Żernicką, to korek przy Kołobrzeskiej możesz objechać przeciwnym pasem (bo jak jest przejazd zamknięty, to nic z przeciwka nie nadjedzie) i śmignąć do Chociebuskiej.
@BudgetRevolution: Przydałyby się tam jakieś wiadukty / tunele, choć na szczęście i tak odbudowano wiadukt na Chociebuskiej.
A cała Mińska i Graniczna to będzie stała tak długo jak nie zbudują tramwaju na Muchobór Wielki, bo od strony Smolca wlewa się wbyt dużo samochodów.