Wpis z mikrobloga

Podczas zbożowych zmian słyszałem, że będzie procentowy przelicznik na zgłoszenia przyjęte/nieprzyjęte i będzie to na tej podstawie sugerowało wiarygodność zgłaszającego. Czy jest to wdrożone?

@anonim1133 @Shepard @m__b @Elfik32 @wykop

Nurtuje mnie ta rzecz, bo zauważyłem iż użytkownik @genobis otrzymał bana za multikonto a jak zgłaszałem go kilka dni temu to moje zgłoszenie zostało odrzucone. O co chodzi w takim razie? Znowu macie jakiś nieogar w moderacji? Może powinniście sprawdzić moje poprzednie jak i innych zgłoszenia, czy aby na pewno wszystko jest w porządku?

#nieogarniamwykopu #afera
R.....r - Podczas zbożowych zmian słyszałem, że będzie procentowy przelicznik na zgło...

źródło: comment_DpFGgubRaVOCOfk721suRvFADTPAVNgG.jpg

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
@Ruler: dwie instancje miały być, może dopiero w drugiej ktoś to zmienił na bana bo mi też się czasem zmienia z nieprawidłowe na prawidłowe
  • Odpowiedz
@nasedo: No ale tak powinno być? Ja chce mieć to poprawione i sprawdzone jeszcze raz poprzednie zgłoszenia.

Jak pozostałe są tak samo sprawdzane to po #!$%@? taka możliwość zgłaszania?
  • Odpowiedz
@Ruler: podpinam się do pytania bo zastanawiało mnie to ostatnio jak to będzie ostatecznie rozwiązane, też mam 5 takich zgłoszeń, zrobione jakieś 5-6 dni temu, zaznaczone jako nieprawidłowe a po 3 dniach te osoby bany dostały za to za co zgłaszałem, #jakzyc ?
  • Odpowiedz
@Ruler: ja rozumiem że to czy zgłoszenie jest rozpatrywane pozytywnie czy negatywnie zależy od wielu czynników takich jak chociażby od osoby która rozpatruje zgłoszenie, albo od tego że w chwili kiedy zgłaszałeś było mało zgłoszeń z tego samego powodu albo osoba jeszcze nie kwalifikowała się do bana, o ile zgłoszenie rozpatrzone negatywnie jeszcze w chwili kiedy zgłaszana osoba nie nadawała się do bana jestem w stanie zrozumieć (bo to chyba oczywiste)
  • Odpowiedz