Wpis z mikrobloga

@yahoomlody: też tak myślę. Ale on się nie nadaje do jakichkolwiek innych podróży niż na Rosje, serio. Przecież ta seria z USA to była taka kaszana, ze się nie dało tego oglądać. Tutaj widać że będą fajne dymy i będzie się działo. A czemu będzie się działo? Bo on jest alkusem i musi się #!$%@?ć żeby był dobry content XDDD
@yahoomlody: Patera oglądam od samego początku. Kołyma? Mistrzostwo, Demoludy? Do czasu, aż nie wjechał w Chiny czy tam Mongolię i nie potrafił się dogadać to oglądało się super, Tunguska? Ryży psuł cały efekt i brakło mi samozaparcia Miszy w sprawie tego miejsca lądowania meteorytu i myślę, że gdyby nie Rudy to Misza na pewno by tam dotarł. Tak samo z tym samochodem bo Ryżemu musi być wygodnie. Tak wiem wygasająca wiza
@yahoomlody: Lubie Patera, widzę coraz wincyj jego wad (sam jestem też w wadami).
Ale całkowicie się skomercjalizował na rzecz patronajta i jakiś Tajnych Grup Wspierających go $. Z tego co pisali wcześniej na Wypokych tagach ma z tego dobre 7.500 cebuli! Czyli bardzo sensowny pinondz. Oczywiście jak widzę morde jego montera Szczura z Bydgoszczy-który zbanował po pijaku pół widowni , to przechodzi mi ochota oglądania Miszy. Cóż jego wybór.( ͡°
@DonJohnsonXIII: wkurzaja mnie teksty, ze ktos sie skomercjalizowal. Jeśli moze, to robi na tym pieniądze i to jest ok.
Jednak zupelnie odwrotnie jest z tym co on robi ze swoim życiem. To co mozma bylo wybaczac studentowi zamienilo sie w alkoholizm.
Ryzykowne narazanie swojego zycia, Picie z losowymi ludzmi huliganami, przestępcami, starymi babami, czy w koncu juz samemu w krzakach jest slabe.
@vodan: nie każdy może być wiecznym nieudacznikiem z korpo. Kredyty, nowe gejfony żony kochanki, ruchanie gejów w dupe w dark roomie w stolycznym klubie.
To że mass media i 'społeczeństwo" na świecie zrobiła z ludzi robotów czy gówno do płacenia podatków, nie jest wyznacznikiem życia ( ͡° ͜ʖ ͡°)