Wpis z mikrobloga

@WiFoN_xD to nie dragsy zeby więcej = lepiej, wrzucalem 800mg i jakos nie ma specialnej różnicy między taka iloscia a 250mg np.
Ciepelko i tak było,a wrzucane na zjazdach. Pzdr Dziad.p.
@atteint ja to chyba mam na to wrażliwy żołądek xD
Mnie na srake ciągnie już przy jednej tabsie tego, ale do ogarnięcia jeszcze wtedy, co innego jak dobrze się najem, tak do pełna, wtedy łagodniej to wchodzi ( ͡º ͜ʖ͡º)

@xGnKx lel, zjesz 800mg, to działa jak słaba emka ( ͡º ͜ʖ͡º)
@WiFoN_xD: ja też nie, ale teraz mi to do głowy przyszło. rozpuszczony powinien się lepiej przyswoić. swoją drogą próbowałem 3 różnych firm z Allegro i Swanson zdawał się najlepiej na mnie działać, tzn efekty były najbardziej wyczuwalne. no i jest w kapsułkach, a nie tabletkach jak inne, a to tylko na plus.
@atteint czyli mówisz żeby zostać przy swansonie? Innych nie brałem, zawsze trzymałem się tej firmy i nie miałem powodów żeby oglądać się za czymś innym, także w tym przypadku się nie znam i wolę zostać przy opinii kogoś kto już próbował innych xD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Cetkiewicz: jeszcze jak, sam mam najmocniejsze ssri, czyli paroksetyne, a działa zajebiście
Czuć takie trochę emke, ale dość subtelnie, za to wzmacnia efekt ssri, czuję się tak spoko i dosłownie normalnie, że chciałbym tak zawsze
Nie czuć ćpania, tylko czujesz się tak po prostu dobrze
Fajne uczucie, co najmniej dla mnie, bo nerwicowiec z depresją here
No i dodałbym, że efekt terapeutyczny ma, bo trochę idzie fajnie zrozumieć, że zawsze jest