Wpis z mikrobloga

  • 0
Mirki, powiedzcie mi co mam zrobic ze zblizajacymi sie wyborami. Nie mam na kogo glosowac. Nie zamierzam glosowac na zadna z partii z tzw. Bandy czworga, jak nie socjalisci to z drugiej strony puste frazesy. Nie zaglosuje na lewice bo ja nie podpisze sie pod podwyzka jakichkolwiek podatków. Mam dosc liberalne poglady i nie mam nic przeciwko gejom, kazdy ma swoje zycie i niech z nim robi co chce. No i jest nieszczesna konfederacja, niby maja tego mentzena, ale z drugiej strony idiota korwin, braun i cala banda narodowcow. Szkoda mi nie pojsc bo to jednak nasz obowiazek, a jak sobie pomysle ze pisuary beda miec wiekszosc to mnie szlag trafia. Co byscie zrobili? #polityka #wybory2019
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@colinm: jeżeli jesteś wolnościowcem, to albo PSL albo konfederacja, no od biedy mogło by być jeszcze KO, ale oni mają dosyć lewicowy i socjalny program w porównaniu do tych dwóch pierwszych. też jestem wolnościowcem i pomimo, ze nienawidze tego szura brauna, to chyba i tak zagłosujer na konfe, boi innego sensownego wyboru nie ma, a PSL nawet jakbym na nich zagłosaował top do sejmu się nie dostaną na 95%, więc
  • Odpowiedz
Najważniejsze, to pójść i zagłosować na kogoś innego niż POPIS. Ja na lewicę postawie, bo najbardziej utożsamiam się z ich planem. Podoba mi się że chcą wspierać seniorów i lgbt.
  • Odpowiedz
jeżeli jesteś wolnościowcem, to albo PSL albo konfederacja


@Mystoo: zacznijcie #!$%@? rozrózniać wolnościowców od wolnorynkowców, konfederacja nijak nie jest wolnościową partią tylko wolnorynkową
  • Odpowiedz
@Jurigag: nie ma wolności bez wolnego rynku. korwin popiera wolność obyczajową raczej również, to ten debil braun chce wprowadzić katolicki zamordyzm
  • Odpowiedz
@Mystoo: korwin również nie popiera wolności obyczowej, ty w ogóle słuchasz go czasem? korwin to taki sam zatwardziały konserwatystya, przecież w samym ich programie tj konserwatyzm masz wpisny brak wolności, są przeciwko lgbt, przeciwko związkom partnerskim itd, co to za wolność?
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@musztym ten pierwszy jednak nie gada o wyrznieciu propagatotow lgbt, i mowi tylko o gosppdarczych kwestiach, z ktorymi sie raczej zgadzam
  • Odpowiedz
@Jurigag: no właśnie słucham. wolność obyczajowa i osobista nie ogranicza się tylko do związków partnerskich, ale np do możliwości samoobrony, nie wtrącania się w twoje życie państwa, możliwości wyboru gzie będziemy ubezpieczeni, czy chcemy się szczepić, czy możemy wykonywać jakieś czynności bez posiadania uprawnień itp. korwin nie ma nic przeciwko gejom, to ten debil braun jest przeciwko nim, nie czaje dlaczego taka wybitna osobowość jaką jest korwin wiązał się z
  • Odpowiedz
czy chcemy się szczepić,


@Mystoo: tylko że tutaj masz wpływ na wolność drugiego człowieka, o ile mówisz o decydowaniu za siebie to okej, jeśli za swoje dzieci no to nie, temu jestem przeciwny

korwin jak najbardziej ma bardzo wiele przeciwko gejom, chyba jednak w ogóle nie słuchasz jego wypowiedzi
  • Odpowiedz
@Jurigag: już nawet nie chodzi o obowiązek szczepień. zauważ, że w dzisiejszej polsce nawet nie możesz wybrać firmy jakiej szczepionką chcesz się zaszczepić. to jest chore. na tym polu nie istnieje żadna konkurencja przez co szczepimy się szczepionkami podłej jakości których skład nawet nie jest dokładnie weryfikowany. kazanie mi albo innym osobom w tym dzieciom szczepienie się tak #!$%@? szczepionkami jest kpiną i jest najeżdżaniem na MOJĄ WOLNOŚĆ właśnie. do
  • Odpowiedz
@Mystoo: przecież nawet w północnych miastach jak warszawa czy poznań jest problem smogu, lewica jako jedna z niewielu ma w programie odejście od węgla przy jednoczesnej budowie elektrowni atomowej
  • Odpowiedz