Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@yahoomlody: to żadne wyliczenia, ale moje dramatyczne przemyślenia
psl nie wyklucza koalicji z pisem (przynajmniej typ z mojego okręgu to zapowiada, wystarczy mi to),
sld chociaż światopoglądowo by się z pisem pozabijała to wspierają te wszystkie powalone socjale, rozdawnictwo, minimalne wynagrodzenia itd. - więc by tylko pomagali to pisowi przepychać,
konfederacja - pomijając oszołomskie kwestie to kompletnie mnie nie przekonują, że faktycznie mają pomysł na realizację tych swoich rozsądnych postulatów -
@Mistborn ale co z tego, że ja nie głosuje na zjebow skoro cała formacja ich popiera i z szerokimi ramionami zaprosiła ich na swoje listy? To mi wystarczy żeby wiedzieć jacy debile tworzą tą formację. A co do lewicy to wystarczy już lewicowych programów #!$%@?ących gospodarkę serwowanych nam przez pis żeby głosować na tfuberga. Platforma, owszem nie jest idealna, niestety obecnie jedyny sposób zeby spróbować zebrać głosy pisowcom jest zaproponowanie więcej, a
@yahoomlody: nie jest mozliwe by dostali 5 mandatow. Przeciez po to wprowadzono 5% prog by nie bylo masy partyjek majacych po kilku poslow.
A ta zbieranine z konfederacji PiS bez trudu przejmie byle miec wiekszosc.