Wpis z mikrobloga

18+ nsfw

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Bartdz zaskocze ciebie , przypadek z wczoraj , znowu policja w musiala interweniowac ( byl smiglowiec tez) w znanym miejscu na Drayton w Londynie bo kolorowi znowu biegali z nozami ;)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@LosEvilos: nie zaskoczyłaś ale wiedz że oni mają na to środki, proponuję świat naprawiać od swojego podwórka bo taka karuzela prowadzi do bardzo złych rzeczy
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@LosEvilos: i jak tam byłem z 8 lat temu to na brixton (chyba tak to się nazywalo) koło Clapton średnio raz dziennie strzelali do siebie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@LosEvilos: a wiesz co najlepsze? Że jak google widziały typa z plecakiem na plecach i życiem wpisanym na ryju to wiedzieli że to chodzaca #!$%@? mac i nawet nie bali się że jest świadkiem ich przestępstwa bo bankowo umie tylko się przywitać po angielsku
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@LosEvilos: nie wiem co to Mogadisz ale było tam wesoło a w szczególności jak kiedyś jednemu #!$%@? i musiałem w trybie ekspresowym się przeprowadzać, #!$%@? wtedy to każda nyge bacznie obserwowałem bo to mógł być przecież on
  • Odpowiedz
@ProfesorBigos: na pewno nie raz był przypał z policją, tylko że zarabiają na fetyszystach tyle kasy że wszelkie kary to pryszcz. Przygotowujesz się na uboczu kręcisz kilka ujęć z aktorkami które kręci ekshibicjonizm i tyle
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@AQuoPrimum: niby tak ale nie do konca, zmiany klimatu to fakt i też to że w Afryce będzie coraz ciężej przeżyć a kto zmienił ten klimat Afryka? I teraz postaw się na ich miejscu, #!$%@? nam dom i nie chcecie wpuścić nas do swojego? Ja wiem najłatwiej odesłać do chin ale to m.in. ue nakręcało ta karuzela konsumpcjonizmu a Chiny zajęły się produkcją, jakby ue powiedziała stop najpierw ogarnijcie ekologie a
  • Odpowiedz