Wpis z mikrobloga

@harnas_sv: Zawiodłem się w #!$%@?. Muzykę mają fajną ale to patusy zwykłe, po tej rozmowie to widać. Ten Foster to przecież jakby go siłą od flaszki pod sklepem odciągnęli, Droniarz do niego mówi przez telefon, że wywiad nagrywają a ten wchodzi i się o kamerę pruje xD Dron nawet mógłby być, ale cały czas tylko "no dawaj te pytania" czym #!$%@? rozmowę, którą jak wiadomo po innych odcinkach Wini potrafi
  • Odpowiedz
Muzykę mają fajną ale to patusy zwykłe


@Ld93: W tym zaklęty ich sukces, nikogo nie udają, to zwykłe skejciki spod bloku. Dlatego świetnie się odnajdują w tym narko-melanżowym klimacie.
  • Odpowiedz
@Numson: No dobrze, takie JWP z którego Hewra się wywodzi przecież tak samo, a porównaj sobie rozmowę z Kosim i Erosem do tej z Dronem i Fosterem. Z tymi pierwszymi da się normalnie, sympatycznie pogadać a tego Fostera to się zastanawiam czemu Wini z samochodu nie #!$%@?ł, bo typek miał ewidentnie jakiś problem przez całą rozmowę a najlepsze jak po godzinie dalej się pruje i dziwi czemu Wini to nagrywa.
  • Odpowiedz
@Ld93: ale nie porównuj JWP do Hewry, gdzie oni raczej nigdzie w necie tak bezpośrednio się nie wyświetlają, a Foster mówił że go Dron #!$%@?ł w mine bo nie chce być nagrywany. To jakbyś undergroundowy zespół metalowy zaprosił do Eska Rock. A co do Drona to taki ma charakter, nawet Kosi wspominał że z nim się ciężko gada, tacy są i tyle i nie udają
  • Odpowiedz
@ATLETICO: Co to w ogóle za argument, że tacy są i nikogo nie udają xD widzę, że się często powtarza w komentarzach na youtubie. To znaczy, że jeśli nie udają debili tylko faktycznie nimi są to już nie ma problemu?

Porównuję te dwie ekipy, bo Hewra to było JWP zanim stworzyli Hewre, więc chyba naturalne, że zachowanie innych ziomków z JWP jest punktem odniesienia. A Foster w takim razie jakby
  • Odpowiedz
@Ld93 ale po czym wnioskujesz że gość jest debilem? Bo nie zachowuje się tak jak ty? Bo nie zadaje głupich pytań? Ty też się spowiadasz każdemu ze wszystkiego? Gość ma wiedzę, jest swój, nie ma żadnych braków jeśli chodzi o wypowiedź, a że nie wpasował się w szablon wywiadu i nie pucuje się ze wszystkiego to od razu jest bucem i debilem. Ale to dobrze, Hewra nie jest dla wszystkich i
  • Odpowiedz
@ATLETICO: Oprócz prucia się o kamerę to chociażby te teksty z blokowaniem IP przy podlączaniu bluetootha - no debil. Albo teksty typu "po #!$%@? tam jedziesz?" do typa który wiadomo, że nie jest z tego miasta, więc logiczne że go nie zna. Ogólnie to czuć jego wrogość do Winicjusza i głównie o to mi chodzi. Tak się składa, że sam sporo czasu spędziłem w podobnym towarzystwie i nigdy nie trawiłem
  • Odpowiedz
@Ld93: Ty, ale jeżeli wierzyć temu co kiedyś Eros powiedział u Winiego, to Gicik na codzień jest pracownikiem jakiegoś korpo na szczeblu kierowniczym i to stąd te jego uniki. Zobacz, że prawie nie dawał się nagrywać i pytał o to filtrowanie po IP. Może chłop po prostu w pracy się ukrywa z tym, że po godzinach lubi dać w palnik i poczuć się parę lat młodziej.
  • Odpowiedz