Wpis z mikrobloga

@ScaRRyMaN: Zajebiste rozwiązanie, jak w Oplach Tigra, p-----------e klapą bagażnika mogło Ci w-----ć przednią szybę. Kia clarus? Łapa prawej półosi tak zamontowana, że albo łamałeś sobie ręce, podnosiłeś silnik w desperacji, bądź kombinowałeś z 3 przedłużkami. W Peugeot 407 padające ekrany, ale mistrzowskie są spinki do drzwi, które są tak c-----e, że głowa mała, a lepsze zamienniki kosztują 40zł za 10 sztuk.

Widzę, że księgowi wiedzieli co robią. xD
  • Odpowiedz
@MostlyRenegade: szukam bardziej czegoś po prostu niezawodnego, do teraz jeździłem C5 2.0 136km które było mega mułem więc wątpie, żebym narzekał na alfowskie 120km.

dodatkowo z tego co się dowiedziałem to w 8v nie ma problemu z urywającymi się klapkami, więc koszta z głowy a w przyszłości mogę w----ć chipa.
  • Odpowiedz
@Vencite: on(te 2.8) ciśnie gazem i jest przedni. Zapłacisz troche więcej ale z tą v6 sie nic nie dzieje(jak dolewasz oleju).
i turbo lubi zjeść tak 0.5-1.5L/1000 oleju
  • Odpowiedz
każda Alfa jest warta pojechania... z nią do mechanika.


@Vencite: ale to prawda, tam jest tyle smaczków i różnych ciekawostek że warto bo sami wszystkiego nie ogarniemy przy zakupie.

Ale po ten egzemplarz bym nie pojechał. Coś z tyłu przy klapie było kombinowane, dodatkowo wg mnie miała cały bok od strony pasażera przerysowany chyba po uderzeniu w barierkę albo coś takiego. Znaczy nie była to rysa od gwoździa tylko zaczęło
  • Odpowiedz
@Vencite: jak byś znalazł coś z komisów itp to możesz śmiało wpisywać numer rejestracyjny tej niemieckiej blachy w google grafika. Zdziwisz się jak wpiszesz numer rejestracyjny tej alfy... zresztą, proszę, tu jest link
  • Odpowiedz
@Vencite: Też miałem C5 2.0 136KM :) Faktycznie to muł, ale za to jaki wygodny dzięki hydro ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Masz jeszcze jakieś typy co do 159? Też się zastanawiam nad nią, ale nad wersją 150KM i sedanem. Co do szukania od osoby prywatnej to mozesz się przejechać ładnie. Nie ma zasady że jak od prywatnego to będzie dobra.
  • Odpowiedz
@Pio23: A coś ty taki obrońca handlarzy? Na lohrze kasują 250e za NL, 150-200e za bliskie DE
Co zresztą to ma do rzeczy?
Chcesz błysnąć to idź na prawo i zostań weganinem(σ ͜ʖσ)
  • Odpowiedz
  • 0
@Tonari_Totoro argumenty się skończyły? 150 euro za DE? Hahah
Nie zmienia to faktu że od tego zarobku jaki wyliczyłeś musisz odjąć transport i opłaty. Obrońcą nie jestem, ale jak ktoś wypowiada się, a nie ma racji i wprowadza w błąd to mnie to irytuje. Nie znasz procesu sprowadzenia auta, kosztów to nie wprowadzaj innych w błąd. Tyle. Dla ciebie cena sprzedaży minus cena zakupu to zysk. Po drodze są inne opłaty
  • Odpowiedz
@Pio23: Pimpek złośnik z ciebie i tyle bo pewnie ciągasz graty po 2 tysie i ci nie w smak()
Jak nie umiesz zadzwonić do adampolu żeby ci przywieźli na lohrze pod twój plac wysypany żwirem z pola to twój problem nie mój. Ja umiem( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz