Wpis z mikrobloga

Jest gdzieś lista ulic, na której można sprawdzić przypuszczalne prace? Już mnie ten internet tak denerwuje, dwa lata temu kładli kabel a nadal nie jest podłączone nic a nic prócz Likus i trzech miejsc w Gutkowie, teraz i tak będę miał mniej czasu przez studia ale no szlag jasny mnie trafia :|

Rzecz jasna chodzi mi o to, czy są przewidywane jakieś prace w Gutkowie i czy prędko, nieprędko. Umowę podobno na dofinansowanie mają do września 2020 roku. No kurcze xD

#olsztyn #swiatlowod #orange
  • 7
@HoshiYamazaki: Pytam się co 2 miesiące orange na fb bo co 2 miesiące przypominam sobie o tym łączu (xD) i zawsze "nie ma planów".

Klientem jestem od jakiś ponad 10 lat, więc jeszcze fajniej płaci się za internet 20/1 70 ziko. Żyć nie umierać.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@HoshiYamazaki: nie ma i nikt w Orange nie powie Ci kiedy i czy podłącza Twój adres do Światłowodu. Przerabiałem to.
Sprawdź czy Intelly nie ma u Ciebie zasięgu. U mnie Orange max 10 Mb, a okazało się, że Intelly ma swój światłowód i mam 600/600 Mb od nich.
@HoshiYamazaki: nie ma co czekać na obecnego operatora tylko szukaj sobie alternatyw. Jak Orange będzie miało światłowód to możesz zawsze wrócić. Trochę nie kumam czekania i sprawdzania FB zamiast podpisać umowę z kimś innym xD.