Wpis z mikrobloga

@Kunnorinno: ktoś nie wymienił uszczelki tylko jebnął na starą silikon. Ale i tak ten accord to straszny gruz ale go zrobię na cacy dla sportu ( ͡° ͜ʖ ͡°). Pokrywa i tak była zdejmowana do rozrządu i regulacji luzu zaworowego
  • Odpowiedz
@ScaRRyMaN: honda ogolnie spoko, sprobujesz z jakims smiesznym olejem 0w20 ( ͡° ͜ʖ ͡°) serio mowie. Ogolnie u mnie niby tez ow20 zalecaja, ale sie cykam troche, no i leje to samo co do Rio( ͡° ͜ʖ ͡°) i sie w 8l idealnie mieszcze, hehe.
  • Odpowiedz
@Student_AWAS: generalnie to zaraz prawnik faktury za wszystko dostanie i pisze wezwanie do zapłaty bo gość sporo rzeczy zataił w aucie więc mogę nawet do sądu lecieć z tępakiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  • Odpowiedz
@ScaRRyMaN: xD

zrobię na cacy dla sportu


@ScaRRyMaN: no chyba przesadzasz... chyba, ze chcesz cisnac ludzi w Civikach 1.3 xD nawet2.2 nie bylo niewiadomo jak mocne.

Co do sadow to nie wiem jak to wyglada, ale chyba nie taka prosta sprawa( ͡° ͜ʖ ͡°).
  • Odpowiedz
@ScaRRyMaN: xD ogolnie ciekaw jestem czy mozna na czyms takim minimalnie zarobic? Ale to chyba nie te czasy, za duzo gruzow w stosunku do poniesionych nakladow. W poczatkach 2k4 to bylo co innego, teraz rynek sie nasycil.
  • Odpowiedz