Wpis z mikrobloga

już #!$%@? mi się na beret


@ArchDelux: naucz się czytać ze zrozumieniem


2k19 i nadal niektórym trzeba tłumaczyć. Ale nie daję cię na czarno jeszcze chyba że jeszcze raz coś napiszesz w stylu poprzednich. Bo nie mam problemów na temat pedałowania właścicieli Hond bo najbardziej plusowany komentarz
  • Odpowiedz
@ScaRRyMaN: ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) co do tych zaworow, to ostatnio mialem taki przypadek, kurla, jak ludzie nie mysla - auto mlode, 2k14, ale silnik 8v, lata 80.

No i na gazie i pb rzuca nim, nie pali na jeden itp. I #!$%@? gazowniki, mechaniki, #!$%@? komputery, mapy, przepustnice, cewki,
  • Odpowiedz
  • 2
@ScaRRyMaN bardzo szanuję Accordy, kupiłem kiedyś takiego za 800zl, 1.8vtec z padnięta uszczelka pod głowicą. Zrobiłem mały remoncik silnika i wymieniłem go za samochód warty 12 tysięcy. Do dziś nie wiem co tam się #!$%@?, ale to bym mój strzał życia
  • Odpowiedz
  • 1
@ScaRRyMaN Accorda wystawiłem za zawrotną sumę 5.5 tysięcy, nie było chętnych, oprócz gościa z tej zamiany. Dostałem Opla Astrę H 1.9tdi, którego na następny dzień sprzedałem za 12 tysięcy
  • Odpowiedz
@ScaRRyMaN: łeł nawet nie wiedziałem że się takie coś wyprawia na kolektorach. Teraz to i ja sobie obwinę w focusie, żeby przynajmniej nie parzyło w łapki ( ͡~ ͜ʖ ͡°) Ale będzie brzydko, bo szkłem na biało.
  • Odpowiedz