Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@HellHill: moja była studiowała w trybie wieczorowym i bez problemu pracowała w McDonald's a potem poszła pracować jako kelnerka w kawiarni :)
  • Odpowiedz
To są tylko wymówki. Duzo zależy od psychiki człowieka ale ja tez można bardzo łatwo modyfikować.


@Qwik3: Dawno nie przeczytałem tutaj czegoś tak #!$%@?ńsko głupiego.
  • Odpowiedz
@DoDoLot: niezależnie od płci wolałbym chyba dać komuś kasę na naukę niż na mięśnie a jeżeli chodzi o ten ból dupy, że dziewczyny mają łatwiej to jest śmiesznie bo obwiniacie laski za to, że faceci wpłacają im pieniądze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
: Lepiej wpłacić na studia niż na batony za 9 zł i wakacje.


@Qwik3: To mi wpłać

niezależnie od płci wolałbym chyba dać komuś kasę na naukę niż na mięśnie a jeżeli chodzi o ten ból dupy,


@rosso_corsa: A dlaczego? Myślisz ze jakoś na tym skorzystasz, czy co?
  • Odpowiedz
@lastro: Tu chyba raczej chodzi o skorzystanie jako społeczeństwo. Jeśli studia są wartościowe, to pośrednio wszyscy możemy skorzystać. Jeśli to jakaś wyższa szkoła gotowania na gazie, to wtedy racze już nie.
W dodatku te najambitniejsze studia są dostępne tylko w wersji dziennej. I wtedy studiować i pracować równocześnie raczej się nie da.
A co do studiowania zaocznego: program zaocznych to około 1/3 programu dziennych. Sam oceń czy wolałbyś aby np.
  • Odpowiedz
@Blinkenstein: Nawet nie wiesz czy ta babka faktycznie przeznacxzylaby kase na te studia... Moze rzeczywiscie by studiowala, ale na panstwowce, albo za hajs rodzicow reszte by #!$%@? na imprezy i podróże. A poza tym niby dlaczego jakaś dziunia mamiec lepiej od kogoś komu nikt tego nie finansuje i musi pracowąć po uczelni?
Albo dlaczego ma miec lepiej od kogos kogo po prostu nie stac i idzie na panstwowke
  • Odpowiedz
A przypomnieć typiarę co po pijaku wybiła sobie zęby?


@volodia: masz gdzieś może screena? Nie mogłem nigdzie tego znaleźć, ale ta też dobra była do tego zestawienia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@lastro: Ja pisałam o idei wspierania edukacji, a nie tej konkretnej dziewczynie.

Sama kończyłam państwowe. Tylko, że nawet na państwówce potrzebne są pieniądze. Stypendium nigdy nie pokryje wszystkich kosztów (wyżywienie, czynsz, bilet lub inne opłaty, książki, środki czystości, coś do ubrania, itp.).

Ktoś kto nie ma finansowego wsparcia w odpowiedniej wysokości, na dziennych (zwłaszcza tych lepszych, gdzie jest sporo nauki) raczej nie postudiuje.

p.s. Nie zbierałam pieniędzy na studia u
  • Odpowiedz
Sranie w banie z tymi wszystkimi "na edukację lepiej". Jakby ich zamienić miejscami, tak że on zbierałby na studia, a one na żarcie i siłownię, to dalej one więcej by zebrały kasiory.
  • Odpowiedz